20
На  Орце Николов  пронајден мртов скопјанец во автомобил

На „Орце Николов“ пронајден мртов скопјанец во автомобил

пред 5 месеци - Република - Без катеторија

Скопјанец на 42-годишна возраст, во 1.40 часот по полноќ бил пронајден мртов во автомобил „хјундаи“ од случајни минувачи, соопшти полицијата.

На Орце Николов пронајден мртов скопјанец во автомобил

На Орце Николов пронајден мртов скопјанец во автомобил

пред 5 месеци - +Инфо - Македонија

Скопјанец на 42-годишна возраст, во 1.40 часот по полноќ бил пронајден мртов во автомобил „хјундаи“ од случајни минувачи, соопшти полицијата.

Починат скопјанец најден во автомобил

Починат скопјанец најден во автомобил

пред 5 месеци - Идивиди - Македонија

Починат скопјанец на 42-годишна возраст, синоќа еден час и 40 минути по полноќ бил пронајден  во патничко возило „Хјундаи“ од случајни минувачи, соопшти полицијата.

Починат скопјанец најден во автомобил

Починат скопјанец најден во автомобил

пред 5 месеци - Курир - Хроника

– Во Единицата за информации и команда Скопје, од страна на Итна медицинска помош, било пријавено дека на ул. „Орце Николов“...

Починат скопјанец најден во автомобил

пред 5 месеци - ТВ Нова - Хроника

Починат скопјанец на 42-годишна возраст, синоќа еден час и 40 минути по полноќ бил пронајден во патничко возило „Хјундаи“ од случајни минувачи, соопшти полицијата.

Починат скопјанец најден во автомобил

Починат скопјанец најден во автомобил

пред 5 месеци - Канал 5 - Македонија

- Во Единицата за информации и команда Скопје, од страна на Итна медицинска помош, било пријавено дека на ул. „Орце Николов“...

Починат скопјанец најден во автомобил

Починат скопјанец најден во автомобил

пред 5 месеци - A1on - Македонија

Починат скопјанец на 42-годишна возраст, синоќа еден час и 40 минути по полноќ бил пронајден во патничко возило „Хјундаи“ од случајни минувачи, соопшти полицијата.

Скопјанец почина во својот автомобил

Скопјанец почина во својот автомобил

пред 5 месеци - Сител - Македонија

На 12.10.2017 година околу 01.40 часот во Единицата за информации и команда Скопје, од страна на Итна медицинска помош, било пријавено дека на ул.

Скопје  Mртов маж пронајден во автомобил

Скопје: Mртов маж пронајден во автомобил

пред 5 месеци - Република - Без катеторија

Синоќа, во еден часот по полноќ, во патничко возило „Хјундаи“ случајни минувачи го пронашле мртвото тело на 42-годишниот Г.

Хорор во Скопје   мртов маж пронајден во автомобил

Хорор во Скопје - мртов маж пронајден во автомобил

пред 5 месеци - Прес 24 - Хроника

Синоќа, во еден часот по полноќ, во патничко возило „Хјундаи“ случајни минувачи го пронашле мртвото тело на 42-годишниот Г.

Скопјанец пронајден мртов во автомобил од случајни минувачи

Скопјанец пронајден мртов во автомобил од случајни минувачи

пред 5 месеци - Либертас - Македонија

Починат скопјанец на 42-годишна возраст, синоќа еден час и 40 минути по полноќ бил пронајден  во патничко возило „Хјундаи“ од случајни минувачи, соопшти полицијата.

Најден починат маж во автомобил во Скопје

Најден починат маж во автомобил во Скопје

пред 5 месеци - Локално - Хроника

Во четвртокот околу 1.40 часот во Единицата за информации и команда Скопје, од страна на Итна медицинска помош, било пријавено дека на ул.

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

пред 5 месеци - Република - Без катеторија

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

пред 5 месеци - ТВ Нова - Хроника

Синоќа околу 19:00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

пред 5 месеци - MK News - Хроника

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

пред 5 месеци - Курир - Хроника

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди во вид на модринки и црвенило во пределот на подбрадокот и вратот.

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

пред 5 месеци - Либертас - Македонија

На паркинг простор во населбата Точила во Прилеп, во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште синоќа бил пронајден починат В.

Грк пронајден мртов во своето возило

Грк пронајден мртов во своето возило

пред 5 месеци - Република - Без катеторија

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот  обвинителот веднаш побара обдукција

Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

пред 5 месеци - MK News - Хроника

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Грк пронајден мртов синоќа во Прилеп

Грк пронајден мртов синоќа во Прилеп

пред 5 месеци - Курир - Хроника

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт без знаци на насилство. Увид на местото на настанот бил извршен од страна на Јавен обвинител и увидна екипа од полициската станица Прилеп.

Грк пронајден мртов во Прилеп

Грк пронајден мртов во Прилеп

пред 5 месеци - Прес 24 - Хроника

Десетина минути пред полноќ во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат 49-годишниот В.

Кичевец најден мртов со модринки на вратот

Кичевец најден мртов со модринки на вратот

пред 5 месеци - +Инфо - Македонија

Синоќа околу 19 часот во Кичево на улицата 11 Октомври било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Прилеп: Грк пронајден мртов

пред 5 месеци - ТВ Нова - Хроника

На 11.10.2017 година околу 23:50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

пред 5 месеци - +Инфо - Македонија

На паркинг простор во населбата Точила во Прилеп, во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште синоќа бил пронајден починат В.

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

пред 5 месеци - Сител - Македонија

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Трагедија  Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот  обвинителот веднаш побара обдукција

Трагедија: Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

пред 5 месеци - Сител - Македонија

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Хорор во Македонија  Мртов маж најден на улица цел во модринки

Хорор во Македонија: Мртов маж најден на улица цел во модринки

пред 5 месеци - Прес 24 - Хроника

Трагедија ја потресе Македонија, синоќа во 19 часот во Кичево на улицата „11 Октомври“ бил пронајден починат 42-годишниот И.

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

пред 5 месеци - Кајгана - Хроника

Од полицијата велат дека во Прилеп вчера во 23.50 било пријавено дека на паркинг-простор во населбата Точила во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки на предното седиште бил пронајден починат В.

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

пред 5 месеци - Локално - Хроника

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

пред 5 месеци - Кајгана - Хроника

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.

Времеплов
x