20
Мислел дека е вино  па го испил   Гостиварец се бори за живот на Ургентен

Мислел дека е вино, па го испил – Гостиварец се бори за живот на Ургентен

пред 5 месеци - Курир - Хроника

Педесет и девет годишниот гостиварец Џ.К. испил, односно се затрул со непозната течност ставена во шише за вино. На Џ.К. му била укажана лекарска помош, а поради сериозно нарушената здравствена состојба бил префрлен во Ургентен центар Скопје.

Гостиварец наместо вино испил непозната течност  пренесен на скопски клиники

Гостиварец наместо вино испил непозната течност, пренесен на скопски клиники

пред 5 месеци - Канал 5 - Македонија

Полицијата соопшти дека вчера околу 16:00 часот на Ургентното одделение во болница во Гостивар бил донесен Џ.К. (59) од село Балиндол, кој испил, односно се затрул со непозната течност која била во шише за вино.

Гостиварец наместо вино испил непозната течност  пренесен на скопски клиники

Гостиварец наместо вино испил непозната течност, пренесен на скопски клиники

пред 5 месеци - еМАГАЗИН - Македонија

Педесет и деветгодишен гостиварец итно бил пренесен во болница поради труење од непозната течност. Полицијата соопшти дека вчера околу 16:00 часот на Ургентното одделение во болница во Гостивар бил донесен Џ.

Гостиварец наместо вино испил непозната течност  пренесен на скопски клиники

Гостиварец наместо вино испил непозната течност, пренесен на скопски клиники

пред 5 месеци - A1on - Македонија

Педесет и деветгодишен гостиварец итно бил пренесен во болница поради труење од непозната течност. Полицијата соопшти дека вчера околу 16:00 часот на Ургентното одделение во болница во Гостивар бил донесен Џ.

Мислел дека е вино  па го испил   Гостиварец се бори за живот

Мислел дека е вино, па го испил – Гостиварец се бори за живот

пред 5 месеци - Пулс 24 - Хроника

Гостиварец итно бил пренесен на Ургентното одделение откако се отрул со непозната течност, јавуваат од полиција. Педесет и девет годишниот гостиварец Џ.

Мислел дека е вино  па го испил   гостиварец се бори за живот на Ургентен

Мислел дека е вино, па го испил - гостиварец се бори за живот на Ургентен

пред 5 месеци - Прес 24 - Хроника

Гостиварец итно бил пренесен на Ургентното одделение  откако се отрул со непозната течност, јавуваат од полиција. Педесет и девет годишниот гостиварец Џ.

Наместо вино испил отров   гостиварчанец се бори за живот на скопските клиники

Наместо вино испил отров - гостиварчанец се бори за живот на скопските клиники

пред 5 месеци - Сител - Македонија

Гостиварчанец итно пренесен во болница поради труење од непозната течност.Вчера а околу 16.00 часот на Ургентното одделение во болница во Гостивар бил донесен Џ.

Времеплов
x