20
Трагедија во Македонија   изгоре тригодишно девојче во својот дом

Трагедија во Македонија – изгоре тригодишно девојче во својот дом

пред 5 месеци - Пулс 24 - Хроника

Во струшкото село Ново Село, вчера утрината во домот на 32-годишниот Г.И настанал пожар,  од засега непознати причини, соопштуваат од МВР.

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

пред 5 месеци - Канал 5 - Македонија

Како што е наведено во полицискиот билтен,  вчера во 11 часот во куќата сопственост на Г.И.(32) од засега непознати причини настанал пожар, а во куќата била неговата тригодишна ќерка, која се здобила со изгореници.

Трагедија во струшко  Тригодишно девојче настрада во пожар во семејната куќа  почина на пат кон скопските клиники

Трагедија во струшко: Тригодишно девојче настрада во пожар во семејната куќа, почина на пат кон скопските клиники

пред 5 месеци - Сител - Македонија

Вчера околу 11,00 часот во с.Ново Село-струшко, во куќата сопственост на Г.И.(32) од засега непознати причини настанал пожар, при што во куќата била неговата три годишна ќерка, која се здобила со изгореници.

Голема трагедија во Македонија   изгоре тригодишно девојче во својот дом

Голема трагедија во Македонија – изгоре тригодишно девојче во својот дом

пред 5 месеци - Курир - Хроника

За време на пожарот внатре во куќата била неговата три годишна ќерка, која се здобила со тешки изгореници, па морала да биде транспортирана на скопските клиники.

Изгоре дете во семејна куќа во струшкото село Ново Село

Изгоре дете во семејна куќа во струшкото село Ново Село

пред 5 месеци - +Инфо - Македонија

Тригодишно дете од струшкото село Ново Село починало, поради тешки изгореници, кои ги добило во пожар кој избувнал во семејниот дом.

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

пред 5 месеци - A1on - Македонија

Тригодишно девојче од струшко Ново Село почина како последица на изгореници кои ги добила во пожарот што ја зафатил нивната куќа.

Голема трагедија во Македонија   изгоре тригодишно дете во својот дом

Голема трагедија во Македонија – изгоре тригодишно дете во својот дом

пред 5 месеци - Република - Без катеторија

Вчера утрината во струшкото село Ново Село, во домот на 32-годишниот Г.И настанал пожар, од засега непознати причини, соопштуваат од МВР.

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

пред 5 месеци - еМАГАЗИН - Македонија

Тригодишно девојче од струшко Ново Село почина како последица на изгореници кои ги добила во пожарот што ја зафатил нивната куќа.

Голема трагедија во Македонија   изгоре тригодишно дете во својот дом

Голема трагедија во Македонија - изгоре тригодишно дете во својот дом

пред 5 месеци - Прес 24 - Хроника

Вчера утрината во струшкото село Ново Село, во домот на 32-годишниот Г.И настанал пожар, од засега непознати причини, соопштуваат од МВР.

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

пред 5 месеци - Либертас - Македонија

Тригодишно девојче од струшко Ново Село почина како последица на изгореници кои ги добила во пожарот што ја зафатил нивната куќа.

Тригодишно девојче загина во пожар во струшко

Тригодишно девојче загина во пожар во струшко

пред 5 месеци - Локално - Хроника

Вчера во 11 часот во куќата сопственост на Г.И.(32) од засега непознати причини настанал пожар, а во куќата била неговата тригодишна ќерка, која се здобила со изгореници.

Тригодишно девојче загина во пожар во Струшко

Тригодишно девојче загина во пожар во Струшко

пред 5 месеци - Кајгана - Хроника

Според информациите на МВР, вчера во 11 часот во куќата во сопственост на Г.И.(32) од засега непознати причини настанал пожар, а во него нашла неговата тригодишна ќерка, која се здобила со изгореници.

Времеплов
x