20
Мурињо одбил 65 милиони фунти за пет години

Мурињо одбил 65 милиони фунти за пет години

пред 4 месеци - Top Sport - Фудбал

Менаџерот на Манчестер Јунајтед Жозе Мурињо рекол дека нема да прифати нов петгодишен договор со клубот, според кој би требало да заработува 250.

Мурињо одбил 65 милиони фунти за пет години

Мурињо одбил 65 милиони фунти за пет години

пред 4 месеци - Макфакс - Спорт

Менаџерот на Манчестер Јунајтед Жозе Мурињо рекол дека нема да прифати нов петгодишен договор со клубот, според кој би требало да заработува 250.

Мурињо одбил 65 милиони фунти за петгодишен договор

Мурињо одбил 65 милиони фунти за петгодишен договор

пред 4 месеци - Кајгана - Фудбал

Менаџерот на Манчестер Јунајтед Жозе Мурињо изјави дека нема да прифати нов петгодишен договор со клубот, според кој би требало да заработува 250.

Мурињо одбил од 65 милиони фунти за петгодишен договор

Мурињо одбил од 65 милиони фунти за петгодишен договор

пред 4 месеци - Кајгана - Фудбал

Менаџерот на Манчестер Јунајтед Жозе Мурињо изјави дека нема да прифати нов петгодишен договор со клубот, според кој би требало да заработува 250.

Јунајтед му нуди на Каземиро договор каков што има Погба

Јунајтед му нуди на Каземиро договор каков што има Погба

пред 4 месеци - Top Sport - Фудбал

Манчестер Јунајтед наводно е заинтересиран за услугите на играчот на Реал Мадрид, Карлос Каземиро. Англиските медиуми, во...

Јунајтед во акција  Мурињо го сака бисерот на Валенсија

Јунајтед во акција: Мурињо го сака бисерот на Валенсија!

пред 4 месеци - Дерби - Фудбал

Англискиот премиерлигаш, Манчестер Јунајтед со неговиот предводник Жозе Мурињо уште од сега прави план за ангажман на едно име за наредната сезона.

Времеплов
x