20
ГРАДОТ ПЕЧАЛИ НА ВОЗАЧИТЕ Пајакот направил покољ за еден ден  93 возила одземени за помалку од 24 часа

ГРАДОТ ПЕЧАЛИ НА ВОЗАЧИТЕ: Пајакот направил „покољ“ за еден ден – 93 возила одземени за помалку од 24 часа!

пред 4 месеци - Infomax - Македонија

Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета.

КУПЕТЕ УШТЕ ПАЈАЦИ  Пајакот кренал 93 возила вчера во Скопје

КУПЕТЕ УШТЕ ПАЈАЦИ: „Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

пред 4 месеци - Весник - Македонија

Како што информира МВР, во текот на вчерашниот ден сообраќајната полиција открила и санкционирала поголем број прекршоци.

Тинејџер прегази пешак Избегал со автомобилот па сам се пријавил во станица

Тинејџер прегази пешак: Избегал со автомобилот, па сам се пријавил во станица

пред 4 месеци - Сител - Македонија

Четириесет годишен пешак е полесно повреден во сообраќајна несреќа која се случила вчера. Од полицијата информираат дека...

КУПЕТЕ УШТЕ ПАЈАЦИ  Пајакот кренал 93 возила вчера во Скопје

КУПЕТЕ УШТЕ ПАЈАЦИ: „Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

пред 4 месеци - Вечер - Скопје

Како што информира МВР, во текот на вчерашниот ден сообраќајната полиција открила и санкционирала поголем број прекршоци.

Тинејџер прегази пешак Избегал со автомобилот па сам се пријавил во станица

Тинејџер прегази пешак: Избегал со автомобилот, па сам се пријавил во станица

пред 4 месеци - Република - Без катеторија

Четириесет годишен пешак е полесно повреден во сообраќајна несреќа која се случила вчера. Од полицијата информираат дека...

Тинејџер прегази пешак Избегал со автомобилот па сам се пријавил во станица

Тинејџер прегази пешак: Избегал со автомобилот, па сам се пријавил во станица

пред 4 месеци - Курир - Хроника

Од полицијата информираат дека вчеравечер околу 19 часот и 20 минути, на регионалниот пат Јажинце-Тетово, во Џепчиште, се...

Тинејџер прегазил пешак па побегнал  потоа сам дошол во станица во Тетово

Тинејџер прегазил пешак па побегнал - потоа сам дошол во станица во Тетово

пред 4 месеци - Прес 24 - Хроника

Четириесет годишен пешак е полесно повреден во сообраќајна несреќа која се случила вчера, кога околу 19 часот и 20 минути,...

 Пајакот кренал 93 возила вчера во Скопје

„Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

пред 4 месеци - +Инфо - Скопје

Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета.

 Пајакот кренал 93 возила вчера во Скопје

„Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

пред 4 месеци - Курир - Македонија

Со помош на  специјалното возило „пајак“ отстранети биле 93 возила. Како што информира МВР, во текот на вчерашниот ден сообраќајната полиција открила и санкционирала поголем број прекршоци.

„Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

пред 4 месеци - Денешен - Македонија

Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета.

Пајакот вчера направи парче  полицијата со казни за несовесните возачи

Пајакот вчера направи "парче" - полицијата со казни за несовесните возачи

пред 4 месеци - Прес 24 - Скопје

Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета.

Осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден

Осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден

пред 4 месеци - A1on - Македонија

Пет полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета.

 Пајакот кренал 93 возила вчера во Скопје

„Пајакот“ кренал 93 возила вчера во Скопје

пред 4 месеци - Лидер - Без катеторија

Пет лица биле полесно повредени во четири од вкупно осум сообраќајки регистрирани во текот на изминатиот ден на подрачјето на СВР Скопје, а во четири била причинета материјална штета.

Времеплов
x