20
Агуеро се онесвестил на полувремето со Нигерија

Агуеро се онесвестил на полувремето со Нигерија

пред 4 месеци - Top Sport - Фудбал

Серхио Агуеро не го дочека крајот на пријателскиот натпревар Аргентина-Нигерија, во кој неговата репрезентација загуби со 4:2, откако се онесвестил на полувремето, јавуваат аргентинските медиуми.

Агуеро се онесвестил среде натпревар  однесен во болница

Агуеро се онесвестил среде натпревар, однесен во болница

пред 4 месеци - Екипа - Фудбал

Серхио Агуеро бил причина за паника меѓу аргентинските репрезентативци откако одличниот фудбалер колабирал во соблекувалната на „гаучосите“ на полувремето од натпреварот против Нигерија што се одигра во Кубан, Русија.

Навивачите на Сити се загрижени  Агуеро се онесвестил и бил однесен во болница на полувремето од Аргентина Нигерија

Навивачите на Сити се загрижени: Агуеро се онесвестил и бил однесен во болница на полувремето од Аргентина-Нигерија

пред 4 месеци - Дерби - Фудбал

Серхио Агуеро бил однесен во болница откако се онесвестил во соблекувалната на полувремето од пријателскиот меч меѓу Аргентина и Нигерија во Краснодар, објавија аргентинските медиуми.

Времеплов
x