20
Се повеќе екс играчи предвидуваат   Стаклениот  ќе биде новата 100 милионска инвестиција на Јунајтед

Се повеќе екс играчи предвидуваат: „Стаклениот“ ќе биде новата 100 милионска инвестиција на Јунајтед

пред 5 месеци - Фаланга - Спорт

Поранешниот фудбалер и член на „непобедливите“ од Арсенал, Реј Парлоу, смета дека играчот на Реал Мадрид, Герет Бејл, доколку се врати на островот, го преферира Манчестер Јунајтед како негова следна дестинација.

Реал Мадрид ја одреди цената за Бејл  англиски гигант заинтересиран за него

Реал Мадрид ја одреди цената за Бејл, англиски гигант заинтересиран за него

пред 5 месеци - Кајгана - Фудбал

Герет Бејл е далеку зад својата најдобра форма, а најголем проблем за тоа се повредите, кои тој никако да ги надмине. Челниците на Реал Мадрид по сѐ изгледа се изморија чекајќи тој да оздрави, па одредија цена за негов трансфер.

Флорентино Перез не сака да си игра играчки  Реал ќе ги понуди Бејл  Крос и кеш за да го купи Нејмар

Флорентино Перез не сака да си игра играчки, Реал ќе ги понуди Бејл, Крос и кеш за да го купи Нејмар

пред 5 месеци - 24 фудбал - Фудбал

Од Шпанија пристигнуваат нови шпекулации за сензационален трансфер, наводно Флорентино Перез е подготвен на ПСЖ да му ги...

Времеплов
x