20
Десет сообраќајки вчера во Скопје 14 лица исклучени од сообраќај

Десет сообраќајки вчера во Скопје, 14 лица исклучени од сообраќај

пред 4 месеци - Сител - Македонија

Седум лица биле полесно повредени во пет од вкупно 10 сообраќајки регистрирани во текот на вчерашниот ден на подрачјето на СВР Скопје.

Десет сообраќајки вчера во Скопје 14 лица исклучени од сообраќај

Десет сообраќајки вчера во Скопје, 14 лица исклучени од сообраќај

пред 4 месеци - Курир - Хроника

Од МВР информираат дека во текот на вчерашниот ден сообраќајната полиција открила и санкционирала поголем број прекршоци.

Десет сообраќајки вчера во Скопје 14 лица исклучени од сообраќај

Десет сообраќајки вчера во Скопје, 14 лица исклучени од сообраќај

пред 4 месеци - +Инфо - Скопје

Седум лица биле полесно повредени во пет од вкупно 10 сообраќајки регистрирани во текот на вчерашниот ден на подрачјето на СВР Скопје.

Десет сообраќајки вчера во Скопје 14 лица исклучени од сообраќај

Десет сообраќајки вчера во Скопје, 14 лица исклучени од сообраќај

пред 4 месеци - Канал 5 - Македонија

Од МВР информираат дека во текот на вчерашниот ден сообраќајната полиција открила и санкционирала поголем број прекршоци.

Десет сообраќајки синоќа во Скопје

Десет сообраќајки синоќа во Скопје

пред 4 месеци - Пулс 24 - Македонија

Седум лица биле полесно повредени во пет од вкупно 10 сообраќајки регистрирани во текот на вчерашниот ден на подрачјето на СВР Скопје.

Десет несреќи во Скопје  казнети голем број возачи

Десет несреќи во Скопје - казнети голем број возачи

пред 4 месеци - Прес 24 - Скопје

Седум лица биле полесно повредени во пет од вкупно 10 сообраќајки регистрирани во текот на вчерашниот ден на подрачјето на СВР Скопје.

Десет сообраќајки вчера во Скопје

Десет сообраќајки вчера во Скопје

пред 4 месеци - A1on - Македонија

Седум полесно повредени во пет од вкупно 10 сообраќајки регистрирани во текот на вчерашниот ден на подрачјето на СВР Скопје.

Десет сообраќајки вчера во Скопје 14 лица исклучени од сообраќај

Десет сообраќајки вчера во Скопје, 14 лица исклучени од сообраќај

пред 4 месеци - Лидер - Без катеторија

Седум лица биле полесно повредени во пет од вкупно 10 сообраќајки регистрирани во текот на вчерашниот ден на подрачјето на СВР Скопје.

Тинејџер прегази пешак Избегал со автомобилот па сам се пријавил во станица

Тинејџер прегази пешак: Избегал со автомобилот, па сам се пријавил во станица

пред 4 месеци - Сител - Македонија

Четириесет годишен пешак е полесно повреден во сообраќајна несреќа која се случила вчера. Од полицијата информираат дека...

Тинејџер прегази пешак Избегал со автомобилот па сам се пријавил во станица

Тинејџер прегази пешак: Избегал со автомобилот, па сам се пријавил во станица

пред 4 месеци - Република - Без катеторија

Четириесет годишен пешак е полесно повреден во сообраќајна несреќа која се случила вчера. Од полицијата информираат дека...

Тинејџер прегази пешак Избегал со автомобилот па сам се пријавил во станица

Тинејџер прегази пешак: Избегал со автомобилот, па сам се пријавил во станица

пред 4 месеци - Курир - Хроника

Од полицијата информираат дека вчеравечер околу 19 часот и 20 минути, на регионалниот пат Јажинце-Тетово, во Џепчиште, се...

Тинејџер прегазил пешак па побегнал  потоа сам дошол во станица во Тетово

Тинејџер прегазил пешак па побегнал - потоа сам дошол во станица во Тетово

пред 4 месеци - Прес 24 - Хроника

Четириесет годишен пешак е полесно повреден во сообраќајна несреќа која се случила вчера, кога околу 19 часот и 20 минути,...

Шоферишта и пешаци со нула сообраќајна култура  освестете се пред да згазите или да бидете згазени

Шоферишта и пешаци со нула сообраќајна култура - освестете се пред да згазите или да бидете згазени

пред 4 месеци - Црно бело - Забава

Скопје е генерално град со катастрофална сообраќајна култура. Културниот барометар веројатно е под нулата, што значи дека ние сме веројатно нешто под дното кога станува збор за сообраќајници, раскрсници, улици, шоферишта, а бога ми и пешаци.

Едно лице загина во сообраќајка викендов во Скопје

Едно лице загина во сообраќајка викендов во Скопје

пред 4 месеци - Скопје Инфо - Без катеторија

Едно лице загина, едно е потешко повредено, а 22 се полесно повреди во 13 од вкупно регистрирани 27 сообраќајки во тек на изминатиот викенд на територијата на Скопје.

Еден загинат и 23 повредени викендот во сообраќајки во Скопје

Еден загинат и 23 повредени викендот во сообраќајки во Скопје

пред 4 месеци - Република - Без катеторија

Едно лице загина, едно е потешко повредено, а 22 се полесно повреди во 13 од вкупно регистрирани 27 сообраќајки во тек на изминатиот викенд на територијата на Скопје.

Еден загинат и 23 повредени викендот во сообраќајки во Скопје

Еден загинат и 23 повредени викендот во сообраќајки во Скопје

пред 4 месеци - Сител - Македонија

Едно лице загина, едно е потешко повредено, а 22 се полесно повреди во 13 од вкупно регистрирани 27 сообраќајки во тек на изминатиот викенд на територијата на Скопје.

Еден загинат и 23 повредени викендот во сообраќајки во Скопје

Еден загинат и 23 повредени викендот во сообраќајки во Скопје

пред 4 месеци - Либертас - Македонија

Едно лице загина, едно е потешко повредено, а 22 се полесно повреди во 13 од вкупно регистрирани 27 сообраќајки во тек на изминатиот викенд на територијата на Скопје.

Времеплов
x