20
ИСТЕПАНИ ДОДЕКА ЧЕКАЛЕ АВТОБУС Скопје станува небезбеден град  истепани двајца додека чекале автобус на ЈСП

ИСТЕПАНИ ДОДЕКА ЧЕКАЛЕ АВТОБУС: Скопје станува небезбеден град – истепани двајца додека чекале автобус на ЈСП!

пред 3 месеци - Infomax - Хроника

Триесет и тригодишниот Е.А.(33) синоќа во 23,15 часот пријавил во полиција дека на автобуска постојка на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, тој и неговиот пријател Ц.

Драма во Автокоманда Крвнички претепани двајца скопјани

Драма во Автокоманда: Крвнички претепани двајца скопјани

пред 3 месеци - Сител - Македонија

Триесет и тригодишниот Е.А.(33) синоќа во 23,15 часот пријавил во полиција дека на автобуска постојка на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, тој и неговиот пријател Ц.

Две лица се нападнати во Скопје

Две лица се нападнати во Скопје

пред 3 месеци - +Инфо - Македонија

Триесет и тригодишниот Е.А.(33) синоќа во 23,15 часот пријавил во полиција дека на автобуска постојка на булеварот Александар Македонски во Скопје, тој и неговиот пријател Ц.

Две лица физички нападнати на автобуска на бул Александар Македонски во Скопје

Две лица физички нападнати на автобуска на бул.„Александар Македонски“ во Скопје

пред 3 месеци - Канал 5 - Македонија

МВР информира дека додека Е.А. го управувал неговото возило пред него застанало друго возило при што бил принуден да застане.

Уште една тепачка во автобус  постар маж претепа средношколец во Скопје

Уште една тепачка во автобус - постар маж претепа средношколец во Скопје

пред 3 месеци - Прес 24 - Хроника

Уште една тепачка во автобусите на ЈСП, овојпат постар маж претепа средношколец. -Вчера околу во 12,00 часот 43- годишниот С.

Две лица физички нападнати на автобуска на бул Александар Македонски во Скопје

Две лица физички нападнати на автобуска на бул.„Александар Македонски“ во Скопје

пред 3 месеци - A1on - Македонија

Триесет и тригодишниот Е.А.(33) синоќа во 23,15 часот пријавил во полиција дека на автобуска постојка на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, тој и неговиот пријател Ц.

Нова тепачка на автобуска постојка во Скопје

Нова тепачка на автобуска постојка во Скопје

пред 3 месеци - Вечер - Македонија

Синоќа, околу 23 часот на автобуска постојка на булеварот „Александар Македонски" избила тепачка меѓу тројца мажи. 33-годишниот Е.

Уште една тепачка во автобусите на ЈСП  постар маж претепа средношколец

Уште една тепачка во автобусите на ЈСП - постар маж претепа средношколец.

пред 3 месеци - Прес 24 - Хроника

Уште една тепачка во автобусите на ЈСП, овојпат постар маж претепа средношколец. -Вчера околу во 12,00 часот 43- годишниот С.

Нова тепачка на автобуска постојка во Скопје

Нова тепачка на автобуска постојка во Скопје

пред 3 месеци - Весник - Македонија

Синоќа, околу 23 часот на автобуска постојка на булеварот „Александар Македонски" избила тепачка меѓу тројца мажи. 33-годишниот Е.

Тепачка на автобуска постојка во Скопје

Тепачка на автобуска постојка во Скопје

пред 3 месеци - Прес 24 - Хроника

Синоќа, околу 23 часот на автобуска постојка на булеварот „Александар Македонски“ избила тепачка меѓу тројца мажи. 33-годишниот Е.

Две лица физички нападнати на автобуска на бул Александар Македонски во Скопје

Две лица физички нападнати на автобуска на бул.„Александар Македонски“ во Скопје

пред 3 месеци - Либертас - Македонија

Триесет и тригодишниот Е.А.(33) синоќа во 23,15 часот пријавил во полиција дека на автобуска постојка на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, тој и неговиот пријател Ц.

Времеплов
x