20
Полицијата ги тресе прилепските и битолските кафеани

Полицијата „ги тресе“ прилепските и битолските кафеани

пред 3 месеци - Весник - Македонија

Засилено полициско присуство во повеќе кафулиња и барови во Прилеп и Битола. Според информации нa „Макфакс“, МВР во координација со УЈП, викендов спроведува акција во повеќе локали низ градовите.

Полицијата ги тресе прилепските и битолските кафеани

Полицијата „ги тресе“ прилепските и битолските кафеани

пред 3 месеци - Вечер - Македонија

Засилено полициско присуство во повеќе кафулиња и барови во Прилеп и Битола. Според информации нa „Макфакс“, МВР во координација со УЈП, викендов спроведува акција во повеќе локали низ градовите.

Полицијата ги тресе прилепските и битолските кафеани

Полицијата ги „тресе“ прилепските и битолските кафеани

пред 3 месеци - Макфакс - Македонија

Засилено полициско присуство во повеќе кафулиња и барови во Прилеп и Битола. Според информации нa „Макфакс“, МВР во координација со УЈП, викендов спроведува акција во повеќе локали низ градовите.

УЈП и полицијата удрија по битолските и прилепските кафеани

УЈП и полицијата удрија по битолските и прилепските кафеани

пред 3 месеци - Весник - Економија

Министерството за внатрешни работи во координација со УЈП, вечерва почна акција во прилепските и битолските локални – објави ТВ 24.

По најавата од Тевдовски УЈП и полицијата вечерва удрија по битолските и прилепските кафеани

По најавата од Тевдовски, УЈП и полицијата вечерва удрија по битолските и прилепските кафеани

пред 3 месеци - Курир - Македонија

Министерството за внатрешни работи во координација со УЈП, вечерва почна акција во прилепските и битолските локални – објави ТВ 24.

УЈП и полицијата удрија по битолските и прилепските кафеани

УЈП и полицијата удрија по битолските и прилепските кафеани

пред 3 месеци - Република - Економија

Министерството за внатрешни работи во координација со УЈП, вечерва почна акција во прилепските и битолските локални – објави ТВ 24.

РАЦИЈА ВО ЛОКАЛИТЕ НИЗ БИТОЛА УЈП започна рација во битолските локали по барање на Тевдовски

РАЦИЈА ВО ЛОКАЛИТЕ НИЗ БИТОЛА: УЈП започна рација во битолските локали по барање на Тевдовски!

пред 3 месеци - Infomax - Македонија

Министерството за внатрешни работи во координација со УЈП, вечерва почна акција во прилепските и битолските локални – објави ТВ 24.

Видео од полициската акција во прилепските локали

Видео од полициската акција во прилепските локали

пред 3 месеци - 24 вести - Македонија

Како што објави тв 24, Министерството за внатрешни работи во координација со УЈП, вечерва почна акција во прилепските и битолските локални.

Полицијата ги тресе прилепските и битолските кафеани

Полицијата „ги тресе“ прилепските и битолските кафеани

пред 3 месеци - A1on - Македонија

Засилено полициско присуство во повеќе кафулиња и барови во Прилеп и Битола. МВР во координација со УЈП, викендов спроведува акција во повеќе локали низ градовите.

24 дознава Нова викенд акција на МВР  се претресуваат прилепски и битолски локали

24 дознава: Нова викенд акција на МВР - се претресуваат прилепски и битолски локали

пред 3 месеци - 24 вести - Македонија

Министерството за внатрешни работи во координација со УЈП, вечерва почна акција во прилепските и битолските локални - дознава тв 24.

Времеплов
x