20
Сообраќајот непречено по наместа влажни коловози

Сообраќајот непречено, по наместа влажни коловози

пред 4 месеци - +Инфо - Македонија

Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен.

Сообраќајот непречено по наместа влажни коловози

Сообраќајот непречено, по наместа влажни коловози

пред 4 месеци - A1on - Македонија

Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен.

Сообраќајот се одвива по наместа влажни коловози

Сообраќајот се одвива по наместа влажни коловози

пред 4 месеци - Сител - Македонија

Сообраќајот на автопатиштата во земјата се одвива по наместа влажни коловози, соопшти АМСМ. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен.

Сообраќајот се одвива по наместа влажни коловози

Сообраќајот се одвива по наместа влажни коловози

пред 4 месеци - A1on - Македонија

Сообраќајот на автопатиштата во земјата се одвива по наместа влажни коловози, соопшти АМСМ. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен.

19 годишно момче од Радовиш загина во сообраќајка на патот Радовиш Струмица

19-годишно момче од Радовиш загина во сообраќајка на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - Сител - Македонија

Embedded video for 19-годишно момче од Радовиш загина во сообраќајка на патот Радовиш-Струмица Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Загина 19 годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш Струмица

Загина 19-годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - Алфа - Хроника

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

19 годишник загина на патот Радовиш Струмица

19-годишник загина на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - 365 - Без катеторија

14 Споделувања Share Tweet Во удар меѓу два автомобила кој се случил утрово на патот Радовиш-Струмица загина 19-годишно момче.

Трагедија утрово ја разбуди Македонија Тинејџер загина на лице место

Трагедија утрово ја разбуди Македонија: Тинејџер загина на лице место

пред 4 месеци - Бркај работа - Македонија

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Трагедија ја разбуди Македонија Тинејџер загина на лице место

Трагедија ја разбуди Македонија: Тинејџер загина на лице место

пред 4 месеци - Скопје Инфо - Без катеторија

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Поради сообраќајка се пренасочува сообраќајот на пат А 4 Радовиш Струмица кај клучка Воиславци

Поради сообраќајка се пренасочува сообраќајот на пат А-4 Радовиш-Струмица, кај клучка Воиславци

пред 4 месеци - Скопје Инфо - Без катеторија

Сообраќајот на магистралниот пат А-4 Радовиш-Струмица кај клучка „Воиславци“ од утрово од 4:40 часот се пренасочува поради сообраќајна незгода, информираат од АМСМ.

Трагедија утрово ја разбуди Македонија Тинејџер загина на лице место

Трагедија утрово ја разбуди Македонија: Тинејџер загина на лице место

пред 4 месеци - Сител - Македонија

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Загина 19 годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш Струмица

Загина 19-годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - 24 вести - Македонија

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Тинејџер загина во сообраќајката на патот Радовиш  Струмица

Тинејџер загина во сообраќајката на патот Радовиш – Струмица

пред 4 месеци - Република - Без катеторија

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Трагедија утрово ја разбуди Македонија Тинејџер загина на лице место

Трагедија утрово ја разбуди Македонија: Тинејџер загина на лице место

пред 4 месеци - Курир - Хроника

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Загина 19 годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш Струмица

Загина 19-годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - +Инфо - Македонија

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Трагедија на македонските патишта Загина 19 годишно момче

Трагедија на македонските патишта: Загина 19- годишно момче

пред 4 месеци - Прес 24 - Хроника

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Поради сообраќајка се пренасочува сообраќајот на патот А 4 Радовиш Струмица кај клучка Воиславци

Поради сообраќајка се пренасочува сообраќајот на патот А-4 Радовиш-Струмица, кај клучка Воиславци

пред 4 месеци - Курир - Македонија

Сообраќајот на магистралниот пат А-4 Радовиш-Струмица кај клучка „Воиславци“ од утрово од 4:40 часот се пренасочува поради сообраќајна незгода, информираат од АМСМ.

Сообраќајка во Македонија  сообраќајот пренасочен

Сообраќајка во Македонија - сообраќајот пренасочен

пред 4 месеци - Прес 24 - Хроника

Сообраќајот на магистралниот пат А-4 Радовиш-Струмица кај клучка „Воиславци“ од утрово од 4:40 часот се пренасочува поради сообраќајна незгода, информираат од АМСМ.

Трагедија Тинејџер загина на лице место

Трагедија: Тинејџер загина на лице место

пред 4 месеци - Пулс 24 - Македонија

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Прекин на сообраќајот поради сообраќајка на патот Радовиш Струмица

Прекин на сообраќајот поради сообраќајка на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - Весник - Македонија

Сообраќајот на магистралниот пат А-4 Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци од утрово од 4:40 часот се пренасочува поради сообраќајна незгода, информираат од АМСМ.

Прекин на сообраќајот поради сообраќајка на патот Радовиш Струмица

Прекин на сообраќајот поради сообраќајка на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - Вечер - Македонија

Сообраќајот на магистралниот пат А-4 Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци од утрово од 4:40 часот се пренасочува поради сообраќајна незгода, информираат од АМСМ.

Прекин на сообраќајот поради сообраќајка на патот Радовиш Струмица

Прекин на сообраќајот поради сообраќајка на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - Макфакс - Македонија

Сообраќајот на магистралниот пат А-4 Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци од утрово од 4:40 часот се пренасочува поради сообраќајна незгода, информираат од АМСМ.

Загина 19 годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш Струмица

Загина 19-годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - Канал 5 - Македонија

Сообраќајката се случила помеѓу патничко возило Голф управувано од Кристијан Р. роден 1998 година и товарно возило „Мерцедес“ управувано од Тодорче Ј.

Загина 19 годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш Струмица

Загина 19-годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - Фаланга - Македонија

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Сообраќајка на патот Радовиш Струмица

Сообраќајка на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - Република - Без катеторија

Сообраќајот на магистралниот пат А-4 Радовиш-Струмица кај клучка „Воиславци“ од утрово од 4.40 часот се пренасочува поради сообраќајна незгода, информираат од АМСМ.

Поради сообраќајка на патот Радовиш Струмица сообраќајот е во прекин

Поради сообраќајка на патот Радовиш-Струмица сообраќајот е во прекин

пред 4 месеци - Денар - Економија

Сообраќајот на магистралниот пат А-4 Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци од утрово од 4:40 часот се пренасочува поради сообраќајна незгода, информираат од АМСМ.

Црната точка Радовиш  Струмица зеде уште една жртва загина 19 годишно момче

Црната точка Радовиш - Струмица зеде уште една жртва, загина 19 годишно момче

пред 4 месеци - еМАГАЗИН - Македонија

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Нормализиран сообраќајот на патот Радовиш Струмица

Нормализиран сообраќајот на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - +Инфо - Македонија

Од утрово од 8.40 часот е нормализиран сообраќајот на магистралниот пат А-4 Радовиш-Струмица кај клучка „Воиславци“, соопштија од АМСМ.

Загина 19 годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш Струмица

Загина 19-годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - Канал 77 - Хроника

Деветнаесет годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка помеѓу два автомобили марка „голф“ и „мерцедес“ која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Загина 19 годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш Струмица

Загина 19-годишно момче во сообраќајка на патот Радовиш-Струмица

пред 4 месеци - A1on - Македонија

19-годишно момче од Радовиш утрово загина во сообраќајка која се случила на магистралниот пат Радовиш-Струмица кај клучката Воиславци.

Времеплов
x