20
Хан и Заев утре со заедничка прес конференција во Скопје

Хан и Заев утре со заедничка прес-конференција во Скопје

пред 4 месеци - Весник - Македонија

Еврокомесарот за проширување и за добрососедска политика, Јоханес Хан утре доаѓа во дводневна посета на Скопје. Како што информираше Владата, премиерот Зоран Заев ќе има работен ручек со еврокомесарот Хан.

Хан и Заев утре со заедничка прес конференција во Скопје

Хан и Заев утре со заедничка прес-конференција во Скопје

пред 4 месеци - Вечер - Македонија

Еврокомесарот за проширување и за добрососедска политика, Јоханес Хан утре доаѓа во дводневна посета на Скопје. Како што информираше Владата, премиерот Зоран Заев ќе има работен ручек со еврокомесарот Хан.

Хан и Заев утре со заедничка прес конференција во Скопје

Хан и Заев утре со заедничка прес-конференција во Скопје

пред 4 месеци - Макфакс - Без катеторија

Еврокомесарот за проширување и за добрососедска политика, Јоханес Хан утре доаѓа во дводневна посета на Скопје. Како што информираше Владата, премиерот Зоран Заев ќе има работен ручек со еврокомесарот Хан.

Хан и Заев утре со заедничка прес конференција во Скопје

Хан и Заев утре со заедничка прес-конференција во Скопје

пред 4 месеци - Макфакс - Македонија

Еврокомесарот за проширување и за добрососедска политика, Јоханес Хан утре доаѓа во дводневна посета на Скопје. Како што информираше Владата, премиерот Зоран Заев ќе има работен ручек со еврокомесарот Хан.

Османи  Спасовски  Саљији и Манчевски ќе му реферираат на Хан за реформите

Османи, Спасовски, Саљији и Манчевски ќе му реферираат на Хан за реформите

пред 4 месеци - +Инфо - Македонија

Вицепремиерот за европски прашања, Бујар Османи, заедно вицепремиерот и министер за внатрешни работи, Оливер Спасовски, министерот...

Деловите шест и девет од Планот 3 6 9 пред Јоханес Хан

Деловите шест и девет од Планот 3-6-9 пред Јоханес Хан

пред 4 месеци - A1on - Македонија

Заменик Претседателот на Владата задолжен за европски прашања, Бујар Османи, заедно со Заменик Претседателот на Владата и...

Заев и Хан утре ќе имаат работен ручек и заедничка прес конференција

Заев и Хан утре ќе имаат работен ручек и заедничка прес-конференција

пред 4 месеци - Бриф - Македонија

Премиерот Зоран Заев утре ќе има работен ручек со еврокомесарот за проширување и добрососедска политика, Јоханес Хан. Заев и Хан ќе се сретнат во Клубот на пратеници и после работната средба ќе одржат заедничка прес-конференција во 14.

Хан во дводневна посета на Македонија

Хан во дводневна посета на Македонија

пред 4 месеци - Весник - Македонија

Еврокомесарот за проширување и соседска политика Јоханес Хан утре и задутре ќе престојува во посета на Македонија во рамки на која ќе има политички и средби со претставници на граѓанскиот сектор.

Хан во дводневна посета на Македонија

Хан во дводневна посета на Македонија

пред 4 месеци - Република - Македонија

Еврокомесарот за проширување и соседска политика Јоханес Хан утре и задутре ќе престојува во посета на Македонија во рамки на која ќе има политички и средби со претставници на граѓанскиот сектор.

Заев и Хан утре ќе имаат работен ручек и заедничка прес конференција

Заев и Хан утре ќе имаат работен ручек и заедничка прес-конференција

пред 4 месеци - Либертас - Македонија

Премиерот Зоран Заев утре ќе има работен ручек со еврокомесарот за проширување и добрососедска политика, Јоханес Хан. Заев и Хан ќе се сретнат во Клубот на пратеници и после работната средба ќе одржат заедничка прес-конференција во 14.

Хан во дводневна посета на Македонија

Хан во дводневна посета на Македонија

пред 4 месеци - 24 вести - Македонија

Еврокомесарот за проширување и соседска политика Јоханес Хан утре и задутре ќе престојува во посета на Македонија во рамки на која ќе има политички и средби со претставници на граѓанскиот сектор.

Хан во дводневна посета на Македонија

Хан во дводневна посета на Македонија

пред 4 месеци - Прес 24 - Македонија

Еврокомесарот за проширување и соседска политика Јоханес Хан утре и задутре ќе престојува во посета на Македонија во рамки на која ќе има политички и средби со претставници на граѓанскиот сектор.

Хан во дводневна посета на Македонија

Хан во дводневна посета на Македонија

пред 4 месеци - Курир - Македонија

Еврокомесарот за проширување и соседска политика Јоханес Хан утре и задутре ќе престојува во посета на Македонија во рамки на која ќе има политички и средби со претставници на граѓанскиот сектор.

Хан во дводневна посета на Македонија

Хан во дводневна посета на Македонија

пред 4 месеци - Сител - Македонија

Еврокомесарот за проширување и соседска политика Јоханес Хан утре и задутре ќе престојува во посета на Македонија во рамки на која ќе има политички и средби со претставници на граѓанскиот сектор.

Хан утре и задутре во посета на Македонија

Хан утре и задутре во посета на Македонија

пред 4 месеци - еМАГАЗИН - Македонија

Јоханес Хан, еврокомесарот за проширување и соседска политика утре и задутре ќе престојува во посета на Македонија. Ќе има...

Хан во дводневна посета на Македонија

Хан во дводневна посета на Македонија

пред 4 месеци - +Инфо - Македонија

Еврокомесарот за проширување и соседска политика Јоханес Хан утре и задутре ќе престојува во посета на Македонија во рамки на која ќе има политички и средби со претставници на граѓанскиот сектор.

Хан од утре во посета на Македонија

Хан од утре во посета на Македонија

пред 4 месеци - Канал 5 - Македонија

Хан, како што засега официјално е потврдено, ќе има средби со премиерот и лидер на СДСМ Зоран Заев, со претседателот на Собранието...

Хан во дводневна посета на Македонија

Хан во дводневна посета на Македонија

пред 4 месеци - A1on - Македонија

Еврокомесарот за проширување и соседска политика Јоханес Хан утре и задутре ќе престојува во посета на Македонија во рамки на која ќе има политички и средби со претставници на граѓанскиот сектор.

Хан в понеделник доаѓа во Скопје

Хан в понеделник доаѓа во Скопје

пред 4 месеци - Весник - Македонија

Еврокомесарот за проширување и за добрососедска политика, Јоханес Хан, в понеделник доаѓа во дводневна посета на Скопје. Предвидено е да има средба со претставници на политички партии и со премиерот Зоран Заев.

Хан в понеделник доаѓа во Скопје

Хан в понеделник доаѓа во Скопје

пред 4 месеци - Вечер - Македонија

Еврокомесарот за проширување и за добрососедска политика, Јоханес Хан, в понеделник доаѓа во дводневна посета на Скопје. Предвидено е да има средба со претставници на политички партии и со премиерот Зоран Заев.

Хан в понеделник доаѓа во Скопје

Хан в понеделник доаѓа во Скопје

пред 4 месеци - Макфакс - Македонија

Еврокомесарот за проширување и за добрососедска политика, Јоханес Хан, в понеделник доаѓа во дводневна посета на Скопје. Предвидено е да има средба со претставници на политички партии и со премиерот Зоран Заев.

Времеплов
x