20
Клоп ја коментираше прокоцканата победа против Севилја

Клоп ја коментираше прокоцканата победа против Севилја

пред 3 месеци - 24 фудбал - Фудбал

Јирген Клоп не го крие разочарувањето по шокот кој го доживеа Ливерпул на гостувањето кај Севилја. Ливерпул имаше предност од 0-3 на полувремето, а на крајот се задоволи со бод и резултат од 3-3 против Севилја.

Израмнувачкиот гол на Севилја што предизвика ерупција на Рамон Санчез и    реакцијата на Клоп

Израмнувачкиот гол на Севилја што предизвика ерупција на Рамон Санчез и... реакцијата на Клоп

пред 3 месеци - 24 фудбал - Фудбал

Шпанскиот тим се спаси од речиси сигурен пораз, во самиот финиш од средбата обезбеди реми против Ливерпул. Ливерпул прокоцка водство...

Чуден финиш на Фирмино  Проверуваше дали е во офсајд  или ја потцени Севилја

Чуден финиш на Фирмино: Проверуваше дали е во офсајд, или ја потцени Севилја?

пред 3 месеци - 24 фудбал - Фудбал

Чудна и дискутабилна реакција на Фирмино во еден од постигнатите два гола против Севилја. Ливерпул имаше победа во свои...

Клоп  Престанавме да играме фудбал во второто полувреме

Клоп: Престанавме да играме фудбал во второто полувреме

пред 3 месеци - Екипа - Фудбал

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп, не го криеше разочарувањето по очајното издание на својот тим во второто полувреме, во кое „црвените“ прокоцкаа предност од 3-0 и сигурно прво место во својата група.

Времеплов
x