20
Кои се најдобрите  кога ги нема Антиќ и Лазаров

Кои се најдобрите, кога ги нема Антиќ и Лазаров?

пред 3 месеци - Sportmedia - Спорт

Агенцијата за млади и спорт ги објави номинациите за најдобрите спортисти во 2017 година Агенцијата за Млади и Спорт ги објави номинациите за најдобрите спортисти во 2017 година.

АМС ги објави номинациите за  Спортисти на годината   Ги нема Антиќ  Лазаров  Ѓорческа

АМС ги објави номинациите за „Спортисти на годината“: Ги нема Антиќ, Лазаров, Ѓорческа…

пред 3 месеци - Дерби - Спорт

Агенцијата за млади и спорт и Сојузот на спортски федерации ги објавија номинациите за „Спортисти на годинита“ во Македонија, избор кој предивика коментари во домашната јавноста.

АМС ги објави кандидатурите за  Спортист на годината   Антиќ и Лазаров заборавени

АМС ги објави кандидатурите за „Спортист на годината“: Антиќ и Лазаров заборавени!

пред 3 месеци - Екипа - Спорт

Најдобриот македонски кошаркар Перо Антиќ кој изминатава година се закити со европската шампионска титула во дресот на Фенербахче,...

Времеплов
x