20
Гача го фати кучето

Гача го фати кучето!

пред 3 месеци - Македонски Спорт - Спорт

Во второто полувреме куче влета на теренот, дојде до кус прекин на мечот. Филип Гачевски бепе тој што го фати кучето...

Неочекуван гости на  Филип Втори   Куче го прекина мечот меѓу Вардар и Розенборг

Неочекуван гости на „Филип Втори“: Куче го прекина мечот меѓу Вардар и Розенборг

пред 3 месеци - Скопје Инфо - Спорт

Предмалку на мечот помеѓу македонскиот фудбалски првак Вардар и шампионот на Норвешка Розенборг се случи интересна случка која ги насмеа сите.

Непоканет гостин на теренот за време на мечот Вардар против Розенборг ги насмеа сите

Непоканет гостин на теренот за време на мечот Вардар против Розенборг ги насмеа сите

пред 3 месеци - Курир - Фудбал

Предмалку на мечот помеѓу македонскиот фудбалски првак Вардар и шампионот на Норвешка Розенборг се случи интересна случка која ги насмеа сите.

Галерија  Непоканет гостин на теренот за време на мечот Вардар против Розенборг ги насмеа сите

Галерија: Непоканет гостин на теренот за време на мечот Вардар против Розенборг ги насмеа сите

пред 3 месеци - Прес 24 - Без катеторија

Предмалку на мечот помеѓу македонскиот фудбалски првак Вардар и шампионот на Норвешка Розенборг се случи интересна случка која ги насмеа сите.

Му треба помош на Вардар  Кучето се изнервира  сакаше да даде гол

Му треба помош на Вардар: Кучето се изнервира, сакаше да даде гол

пред 3 месеци - Екипа - Фудбал

Го игра Вардар последниот меч од Лигата на Европа, и се труди да оствари победа против Розенборг. Но, не им оди на „црвено-црните“...

Непоканет гостин на теренот од мечот на Вардар против Розенборг

Непоканет гостин на теренот од мечот на Вардар против Розенборг

пред 3 месеци - 24 фудбал - Фудбал

Играта на мечот во Скопје имаше прекин од една минута, прекинот го предизвика куче. Куче влезе на теренот од мечот помеѓу Вардар и Розенборг во Лига Европа, ова се случуваше во 73.

Времеплов
x