20
 Спаладиум  ја исвирка српската химна  не помогна ниту Дувњак

„Спаладиум" ја исвирка српската химна, не помогна ниту Дувњак!

пред 3 месеци - Sportmedia - Ракомет

Дури и хрватските медиуми го осудија однесувањето на публиката во арената Еврошампионатот во Хрватска почна моче бурно и...

Хрватите приредија специјален  поздрав  за српската химна во Сплит

Хрватите приредија специјален „поздрав“ за српската химна во Сплит

пред 3 месеци - Дерби - Ракомет

Регионалното дерби меѓу Хрватска и Србија секако се најде во прв план на отворањето на Европското првенство, а најдобар доказ...

Времеплов
x