20
Гонзалез ја учи химната

Гонзалез ја учи химната

пред 3 месеци - Македонски Спорт - Ракомет

„Јас сум селектор, предводник на оваа репрезентација и сметам дека е логично и дека треба да ја знам химната“, коментира...

Раул интензивно ја учи химната на Македонија

Раул интензивно ја учи химната на Македонија

пред 3 месеци - Sportmedia - Ракомет

Тоа е вистинскиот „Ел Команданте“. Вечерва пред мечот против Словенија шпанскиот стратег може да ја има промоцијата со пеењето...

Времеплов
x