20
Фан на Црвена Звезда најдобро опиша како изгледаат  црвено белите  без Антиќ во тимот

Фан на Црвена Звезда најдобро опиша како изгледаат „црвено-белите“ без Антиќ во тимот

пред 4 месеци - Дерби - Кошарка

Црвена Звезда играше очајна одбрана на гостувањето кај Ефес и прими повеќе од 100 поени во поразот од 104:95, а глобалниот...

Перо Антиќ е доказ дека квалитетот е вечен

Перо Антиќ е доказ дека квалитетот е вечен!

пред 4 месеци - Sportmedia - Кошарка

„Посебно сум среќен поради Перо Антиќ. Знам колкав 'звездаш' е. Сјајен тип е, и знам колку сакаше да се врати во Црвена Ѕвезда.

Времеплов
x