20
Полицијата прведе 10 лица по вчерашниот натпревар Хрватска Србија

Полицијата прведе 10 лица по вчерашниот натпревар Хрватска-Србија

пред 4 месеци - Репортер - Сцена

Хрватската полиција од далматинскиот сектор соопшти дека пред, за време и по натпреварот меѓу Хрватска и Србија одигран синоќа...

ЕП ракомет 2018  Приведени десет лица во Сплит

ЕП ракомет 2018: Приведени десет лица во Сплит

пред 4 месеци - +Инфо - Спорт

Хрватската полиција од далматинскиот сектор соопшти дека пред, за време и по натпреварот меѓу Хрватска и Србија одигран синоќа...

ХРВАТИТЕ ПРЕДУПРЕДУВААТ  Без знамиња со натписи  и без прозивања

ХРВАТИТЕ ПРЕДУПРЕДУВААТ: Без знамиња со натписи, и без прозивања...

пред 4 месеци - Sportmedia - Ракомет

Полициската управа на сплитско-далматинската област, издаде соопштение со кое се предупредуваат навивачите да ги почитуваат строгите правила на однесување за натпреварот Хрватска-Србија, со која ќе биде отворен шампионатот.

Хрватската полиција забрани навредување на Србите

Хрватската полиција забрани навредување на Србите

пред 4 месеци - Sportmedia - Ракомет

Домаќинот Хрватска в петок ќе игра против соседот, во мечот со кој ќе стартува континенталното натпреварување Полициската...

Времеплов
x