20
Дојде како големо засилување за 40 милиони евра а замина на мала врата на позајмица до 2020

Дојде како големо засилување за 40 милиони евра а замина на мала врата на позајмица до 2020

пред 3 месеци - 24 фудбал - Фудбал

Барселона попладнево потврди дека има договор со Башакшехир за трансфер на Арда Туран, играчот се сели во клубот од Турција...

Прво заминување  Барселона почна со чистење на своите редови

Прво заминување: Барселона почна со чистење на своите редови

пред 3 месеци - Дерби - Фудбал

Екипата на Барселона по ангажманите на Филипе Кутињо и Џери Мина се фрли во акција за ослободувањето на играчите кои не му се потребни на тренерот Ернесто Валверде.

Мина по трансферот во Барселона  Ова е неопислива гордост  подготвен сум

Мина по трансферот во Барселона: Ова е неопислива гордост, подготвен сум…

пред 3 месеци - Дерби - Фудбал

Колумбискиот репрезентативец, Џери Мина конечно е член на Барселона и тоа откако лидерот во шпанската Примера се договори со Палмеирас.

Времеплов
x