20
Србија без Вујин до крајот на ЕП

Србија без Вујин до крајот на ЕП

пред 3 месеци - Top Sport - Ракомет

Ракометната репрезентација на Србија до крајот на Европско првенство остана без еден од своите најдобри играчи, десниот бек, Марко Вујин.

ЕП ракомет 2018  Србија без Вујин до крајот

ЕП ракомет 2018: Србија без Вујин до крајот

пред 3 месеци - Канал 5 - Ракомет

- Покрај Стефан Вујиќ, кој за време на подготовките имаше проблеми со повредата на коленото и кој е неизвесен за преостанатите...

Голем удар за Цветковиќ  Србија остана без еден од најдобрите ракометари

Голем удар за Цветковиќ: Србија остана без еден од најдобрите ракометари

пред 3 месеци - Дерби - Ракомет

Photo: Uros Hocevar Србија го започна Европското ракометно првенство со пораз од Хрватска, но тоа не е најлошата вест за селекторот Јовица Цветковиќ.

Времеплов
x