20
Страшни обвинувања од Карлеуша Брено кумот на Цеца Легија ти го грабна синот а ти ја викаш во својот филм

Страшни обвинувања од Карлеуша: Брено, кумот на Цеца, Легија ти го грабна синот, а ти ја викаш во својот филм!

пред 2 месеци - Сител - Балкан

Јелена на Твитер упати сериозни тврдења против својата колешка, со која не е во добри односи веќе 20 години. Јелена Карлеуша...

Тој беше со неа во брак пред да ја запознае Брена  ова е првата жена на Бобан

Тој беше со неа во брак пред да ја запознае Брена - ова е првата жена на Бобан

пред 2 месеци - Прес 24 - Без катеторија

Зорица Накиќ со Бобан Живоиновиќ го има синот Филип, а по разводот секој тргна по свој пат, а Бобан се ожени со Лепа Брена со која го има синот Виктор и Стефан, и веќе со години е во среќен брак.

Кумот на Цеца го киднапирал синот на Брена

Кумот на Цеца го киднапирал синот на Брена

пред 2 месеци - Весник - Балкан

Јелена Карлеуша иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат тоа го направи на Твитер. Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите на синот на Лепа Брена, па праша како Брена може да се дружи со неа.

Кумот на Цеца го киднапирал синот на Брена

Кумот на Цеца го киднапирал синот на Брена

пред 2 месеци - Вечер - Балкан

Јелена Карлеуша иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат тоа го направи на Твитер. Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите на синот на Лепа Брена, па праша како Брена може да се дружи со неа.

Кумот на Цеца го киднапирал синот на Брена

Кумот на Цеца го киднапирал синот на Брена

пред 2 месеци - Репортер - Сцена

Јелена Карлеуша иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат тоа го направи на Твитер. Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите на синот на Лепа Брена, па праша како Брена може да се дружи со неа.

Карлеуша збесна Брено пријателите на Цеца ти го киднапираа синот ти се дружиш со неа

Карлеуша збесна: Брено, пријателите на Цеца ти го киднапираа синот, ти се дружиш со неа

пред 2 месеци - Сител - Сцена

Јелена Карлеуша иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат распали на Твотер. Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите на синот на лепа Брена, па праша како Брена може да се дружи со неа.

Карлеуша збесна Брено пријателите на Цеца ти го киднапираа синот ти се дружиш со неа

Карлеуша збесна: Брено, пријателите на Цеца ти го киднапираа синот, ти се дружиш со неа

пред 2 месеци - Прес 24 - Живот

Јелена Карлеуша иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат распали на Твотер. Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите на синот на лепа Брена, па праша како Брена може да се дружи со неа.

Времеплов
x