20
Реал Мадрид загуби од Вилјареал

Реал Мадрид загуби од Вилјареал

пред 3 месеци - Сител - Фудбал

Loading Video...

НБА  Кливленд загуби по водство од 22 поени

НБА: Кливленд загуби по водство од 22 поени

пред 3 месеци - Сител - Кошарка

Loading Video...

Заборавија на зборот  победа   Мадридската мизерија нема крај

Заборавија на зборот “победа“: Мадридската мизерија нема крај

пред 3 месеци - Бркај работа - Фудбал

Трет натпревар по ред без победа, само еден триумф во последните пет кола и втор пораз во низа на домашен терен. Не се работи...

Времеплов
x