20
Гонзалес  Ова е голема победа  Вујовиќ  Некои чудни интерпретации

Гонзалес: Ова е голема победа, Вујовиќ: Некои чудни интерпретации

пред 3 месеци - Top Sport - Ракомет

Македонскиот селектор, Раул Гонзалес нормално беше задоволен од првата победа на Македонија на Европското првенство во Хрватска, по драматичниот триумф над Словенија од 25:24.

Гонзалес  Ова е голема победа

Гонзалес: Ова е голема победа

пред 3 месеци - Вечер - Спорт

Македонскиот селектор, Раул Гонзалес нормално беше задоволен од првата победа на Македонија на Европското првенство во Хрватска, по драматичниот триумф над Словенија од 25:24.

Гонзалес  Ова е голема победа

Гонзалес: Ова е голема победа

пред 3 месеци - Макфакс - Спорт

Македонскиот селектор, Раул Гонзалес нормално беше задоволен од првата победа на Македонија на Европското првенство во Хрватска, по драматичниот триумф над Словенија од 25:24.

Ваква атмосфера прави само нашата  Фаланга

Ваква атмосфера прави само нашата „Фаланга“!

пред 3 месеци - Sportmedia - Ракомет

Капитенот Кирил Лазаров имаше право кога изјави дека Македонија во Загреб играше како да е дома. Ваква атмосфера не знае...

Времеплов
x