20
Карвахал испрати порака до соиграчите  Кој не верува во овој тим може

Карвахал испрати порака до соиграчите: Кој не верува во овој тим може…

пред 3 месеци - Дерби - Фудбал

Тимот на Реал Мадрид забележа уште еден неочекуван резултат и тоа против Вилјареал кој со мајсторскиот погодок на Пабло Форналс го освои „Сантијаго Бернабеу“.

Реал во криза  кој е виновен

Реал во криза, кој е виновен?

пред 3 месеци - Top Sport - Фудбал

Реал Мадрид доживеа уште еден пораз на „Сантијаго Бернабеу“, губејќи од Вилјареал со 0:1, по што во шпанските медиуми веднаш се бараат одговори за поразот.

Времеплов
x