20
Охриѓанец со нож нападнал и повредил роднина

Охриѓанец со нож нападнал и повредил роднина

пред 3 месеци - Сител - Македонија

Во текот на вчерашниот во Охрид дошло до расправија меѓу А.Х. (55) и неговиот роднина У. Х. (60), при што А. Х. со нож го прободел У.

Охриѓанец со нож тешко повредил свој роднина

Охриѓанец со нож тешко повредил свој роднина

пред 3 месеци - Весник - Македонија

Во текот на вчерашниот во Охрид дошло до расправија меѓу А.Х. (55) и неговиот роднина У. Х. (60), при што А. Х. со нож го пробол У.

Охриѓанец со нож тешко повредил свој роднина

Охриѓанец со нож тешко повредил свој роднина

пред 3 месеци - Вечер - Скопје

Во текот на вчерашниот во Охрид дошло до расправија меѓу А.Х. (55) и неговиот роднина У. Х. (60), при што А. Х. со нож го пробол У.

Охриѓанец со нож тешко повредил свој роднина

Охриѓанец со нож тешко повредил свој роднина

пред 3 месеци - Макфакс - Без катеторија

Во текот на вчерашниот во Охрид дошло до расправија меѓу А.Х. (55) и неговиот роднина У. Х. (60), при што А. Х. со нож го пробол У.

Охриѓанец со нож расекол роднина по рацете и главата

Охриѓанец со нож расекол роднина по рацете и главата

пред 3 месеци - +Инфо - Македонија

Во текот на вчерашниот во Охрид дошло до расправија меѓу А.Х. (55) и неговиот роднина У. Х. (60), при што А. Х. со нож го прободел У.

Тепачка во хотел во Скопје

Тепачка во хотел во Скопје

пред 3 месеци - Прес 24 - Хроника

Во 16 ласот и 45 минути вчера пријавено е дека во хотел во Скопје, настанала расправија и тепачка. Се работи за тепачка меѓу меѓу К.

Маж прободен со нож итно донесен на скопските Клиники

Маж прободен со нож итно донесен на скопските Клиники

пред 3 месеци - Прес 24 - Хроника

Во 17 часот и 15 минути во Охрид, дошло до меѓусебна расправија помеѓу 55-годишниот А.Х. и неговиот роднина, 60-годишниот У.

Охриѓанец со нож тешко повредил свој роднина

Охриѓанец со нож тешко повредил свој роднина

пред 3 месеци - A1on - Македонија

Во текот на вчерашниот во Охрид дошло до расправија меѓу А.Х. (55) и неговиот роднина У. Х. (60), при што А. Х. со нож го пробол У.

ТЕПАЧКА И ВО ХОТЕЛ  Прославата за Православна Нова Година со тепачки помеѓу другари и роднини

ТЕПАЧКА И ВО ХОТЕЛ: Прославата за Православна Нова Година со тепачки помеѓу другари и роднини

пред 3 месеци - Infomax - Хроника

На 13.01.2018 година во 16.45 часот пријавено е дека во хотел во Скопје, настанала расправија меѓу К.Д. и И.Д. (55) од Скопје, при што К.

Охриѓанец со нож тешко повредил свој роднина

Охриѓанец со нож тешко повредил свој роднина

пред 3 месеци - Либертас - Македонија

Во текот на вчерашниот во Охрид дошло до расправија меѓу А.Х. (55) и неговиот роднина У. Х. (60), при што А. Х. со нож го пробол У.

Тепачка во скопски хотел

Тепачка во скопски хотел

пред 3 месеци - Лидер - Без катеторија

На 13.01.2018 година во 16.45 часот пријавено е дека во хотел во Скопје, настанала расправија меѓу К.Д. и И.Д. (55) од Скопје, при што К.

Охриѓанец со нож тешко повредил свој роднина

Охриѓанец со нож тешко повредил свој роднина

пред 3 месеци - Кајгана - Хроника

Во текот на вчерашниот во Охрид дошло до расправија меѓу А.Х. (55) и неговиот роднина У. Х. (60), при што А. Х. со нож го пробол У.

Времеплов
x