20
Македонија ќе навива за МЗТ

Македонија ќе навива за МЗТ!

пред 2 месеци - Sportmedia - Кошарка

Средбата се игра во невообичаен термин од 15 часот. Но, недела е слободен ден на ракометното Европско првенство, па дел од...

Лукајиќ  Ќе се обидеме да ја изненадиме Цибона

Лукајиќ: Ќе се обидеме да ја изненадиме Цибона

пред 2 месеци - +Инфо - Спорт

Кошаркарите на МЗТ Скопје Аеродром попладнево од 15 часот и гостуваат на Цибона, во меч од 16. коло од АБА-лигата. Хрватскиот...

Времеплов
x