20
Страшна сообраќајка во Батинци  Мерцедес пропадна во одводен канал тројца тешко повредени

Страшна сообраќајка во Батинци: „Мерцедес“ пропадна во одводен канал, тројца тешко повредени

пред еден месец - Скопје Инфо - Без катеторија

Ноќеска околу 23,55 часот во с.Батинци-скопско се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило „Мерцедес“ со скопски регистерски таблици управувано од Е.

Страшна сообраќајка во Батинци Мерцедес пропадна во одводен канал тројца тешко повредени

Страшна сообраќајка во Батинци: Мерцедес пропадна во одводен канал, тројца тешко повредени

пред еден месец - Сител - Македонија

Ноќеска околу 23,55 часот во с.Батинци-скопско се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило „Мерцедес“ со скопски регистерски таблици управувано од Е.

Охриѓанец тешко повреден во страотен судар кај Косел

Охриѓанец тешко повреден во страотен судар кај Косел

пред еден месец - Сител - Македонија

Синоќа во 22,00 часот на магистралниот пат Охрид–Ресен после с.Косел, се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило „Фолксваген Голф“ со битолски регистерски таблици управувано од С.

Страшна сообраќајка на патот Охрид Ресен  едно лице итно однесено на скопските Клиники

Страшна сообраќајка на патот Охрид-Ресен - едно лице итно однесено на скопските Клиники

пред еден месец - Прес 24 - Хроника

Вчера во 22 часот на магистралниот пат Охрид–Ресен после село Косел, се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило „Фолксваген Голф“ со битолски регистерски таблици управувано од 46-годишниот С.

Сообраќајка во Скопје  едно лице итно пренесено на Клиника

Сообраќајка во Скопје - едно лице итно пренесено на Клиника

пред еден месец - Прес 24 - Хроника

Вчера, во 23:55 часот во село Батинци-скопско се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило „Мерцедес“ со скопски регистерски таблици управувано од  36-годишниот Е.

Охриѓанец е повреден во сообраќајка кај Косел

Охриѓанец е повреден во сообраќајка кај Косел

пред еден месец - Судство - Хроника

Во незгодата со тешки телесни повреди се здобил С.Ј. кој по укажаната лекарска помош во болницата „Свети Еразмо“, поради сериозноста на повредите, бил препратен на скопските клиники.

Две деца 8 и 2 години и еден возрасен повредени во страотна сообраќајка во ресенско

Две деца, 8 и 2 години и еден возрасен повредени во страотна сообраќајка во ресенско

пред еден месец - MK News - Хроника

Вчера околу 14.15 часот на локалниот пат за с.Долна Бела Црква-Ресен се случила сообраќајна незгода помеѓу патичко возило „Мерцедес“ со охридски регистарски ознаки, управувано од Џ.

Две деца на возраст од 8 и 2 години и еден возрасен повредени во страотна сообраќајка во ресенско

Две деца на возраст од 8 и 2 години и еден возрасен повредени во страотна сообраќајка во ресенско

пред еден месец - Сител - Македонија

Вчера околу 14.15 часот на локалниот пат за с.Долна Бела Црква-Ресен се случила сообраќајна незгода помеѓу патичко возило „Мерцедес“ со охридски регистарски ознаки, управувано од Џ.

Две деца и маж тешко повредени во сообраќајка во Ресенско

Две деца и маж тешко повредени во сообраќајка во Ресенско

пред еден месец - +Инфо - Македонија

Во сообраќајна несреќа што се случила вчера околу 14:15 часот на локалниот пат за село Долна Бела Црква - Ресен повредени се три лица, од кои две деца.

Тешка сообраќајка во ресенско три лица повредени во Југо од кои две деца

Тешка сообраќајка во ресенско, три лица повредени во „Југо“ од кои две деца

пред еден месец - Судство - Македонија

Во несреќата, како што информираат од полицијата, учествувале „Мерцедес“ со охридски регистарски ознаки и „Југо“ со охридски регистарски ознаки.

Страшна несреќа во Ресен повредени две мали дечиња

Страшна несреќа во Ресен-повредени две мали дечиња

пред еден месец - Пулс 24 - Македонија

Три лица се здобиле со повреди во сообраќајна несреќа која вчера околу 14 часот и 15 минути се случила на локалниот пат за село Долна Бела Црква-Ресен.

Страшна несреќа во Ресен Повредени две мали дечиња

Страшна несреќа во Ресен: Повредени две мали дечиња

пред еден месец - Прес 24 - Хроника

Три лица се здобиле со повреди во сообраќајна несреќа која вчера околу 14 часот и 15 минути се случила на локалниот пат за село Долна Бела Црква-Ресен.

62 годишен маж 2 годишно и 8 годишно девојче повредени во сообраќајка во ресенско

62-годишен маж, 2-годишно и 8-годишно девојче повредени во сообраќајка во ресенско

пред еден месец - Либертас - Македонија

Вчера околу 14 часот на локалниот пат за село Долна Бела Црква-Ресен се случила сообраќајна незгода помеѓу патичко возило „Мерцедес“ со охридски регистарски ознаки, управувано од Џ.

Скопјанка тешко повредена во сообраќајка меѓу 3 возила

Скопјанка тешко повредена во сообраќајка меѓу 3 возила

пред еден месец - Либертас - Македонија

На булеварот „АСНОМ“ во Скопје, вчера околу пладне се случила сообраќајна незгода помеѓу возило „Опел Корса“ со скопски регистарски ознаки, управувано од Љ.

Времеплов
x