20
ВМРО ДПМНЕ Македонија назадува поради селективната правда

ВМРО-ДПМНЕ: Македонија назадува поради селективната правда

пред еден месец - Канал 5 - Македонија

Корумпираната влада на СДСМ, повторно ја враќа Македонија во друштво на државите каде не владее правото. СДСМ должи одговори...

ВМРО ДПМНЕ Итно да се објават имињата на двајцата владини функционери осомничени за корупција

ВМРО-ДПМНЕ: Итно да се објават имињата на двајцата владини функционери осомничени за корупција

пред еден месец - Весник - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ со писмено соопштение попладнево реагираше на соопштението на СДСМ со кое владејачката партија се огласи по прес-конференцијата на Михајло Маневски.

ВМРО ДПМНЕ Итно да се објават имињата на двајцата владини функционери осомничени за корупција

ВМРО-ДПМНЕ: Итно да се објават имињата на двајцата владини функционери осомничени за корупција

пред еден месец - Вечер - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ со писмено соопштение попладнево реагираше на соопштението на СДСМ со кое владејачката партија се огласи по прес-конференцијата на Михајло Маневски.

ВМРО ДПМНЕ Итно да се објават имињата на двајцата владини функционери осомничени за корупција

ВМРО-ДПМНЕ: Итно да се објават имињата на двајцата владини функционери осомничени за корупција

пред еден месец - Макфакс - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ со писмено соопштение попладнево реагираше на соопштението на СДСМ со кое владејачката партија се огласи по прес-конференцијата на Михајло Маневски.

СДСМ Единствената стратегија на ВМРО ДПМНЕ е да создаваат лажни вести

СДСМ: Единствената стратегија на ВМРО-ДПМНЕ е да создаваат лажни вести

пред еден месец - Весник - Македонија

Со лажните информации што денеска ги изнесе ВМРО-ДПМНЕ, уште еднаш се докажа дека опозициската партија е изгубена во реалноста,...

ВМРО ДПМНЕ Што се случи со истрагата за владините функционери осомничени за корупција

ВМРО-ДПМНЕ: Што се случи со истрагата за владините функционери осомничени за корупција?

пред еден месец - Сител - Македонија

Embedded video for ВМРО-ДПМНЕ: Што се случи со истрагата за владините функционери осомничени за корупција?

СДСМ Единствената стратегија на ВМРО ДПМНЕ е да создаваат лажни вести

СДСМ: Единствената стратегија на ВМРО-ДПМНЕ е да создаваат лажни вести

пред еден месец - Вечер - Македонија

Со лажните информации што денеска ги изнесе ВМРО-ДПМНЕ, уште еднаш се докажа дека опозициската партија е изгубена во реалноста,...

СДСМ Единствената стратегија на ВМРО ДПМНЕ е да создаваат лажни вести

СДСМ: Единствената стратегија на ВМРО-ДПМНЕ е да создаваат лажни вести

пред еден месец - Макфакс - Македонија

Со лажните информации што денеска ги изнесе ВМРО-ДПМНЕ, уште еднаш се докажа дека опозициската партија е изгубена во реалноста,...

СДСМ Опозициската партија е изгубена во реалноста

СДСМ: Опозициската партија е изгубена во реалноста

пред еден месец - Канал 5 - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ ги помеша годините и фактите за корупцијата па објави информации за пад на индексот на корупција коишто се однесуваат на 2016 и 2015 година, кога во Македонија владееше корумпираната власт на Никола Груевски и ВМРО-ДПМНЕ.

ВМРО ДПМНЕ Кои се двајцата функционери осомничени за корупција и зошто не се презема ништо против нив

ВМРО-ДПМНЕ: Кои се двајцата функционери осомничени за корупција и зошто не се презема ништо против нив?

пред еден месец - A1on - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ со писмено соопштение реагира на на соопштението на СДСМ кое се однесуваше на прес конференцијата на Михајло Маневски.

Маневски Македонија тоне во корупција правдата е селективна

Маневски: Македонија тоне во корупција, правдата е селективна

пред еден месец - Весник - Македонија

„Република Македонија тоне во корупција, а правдата во земјата е селективна. Корупцијата цвета, а функционерите од власта се недопирливи за органите на кривичниот прогон.

Маневски Македонија тоне во корупција правдата е селективна

Маневски: Македонија тоне во корупција, правдата е селективна

пред еден месец - Вечер - Македонија

„Република Македонија тоне во корупција, а правдата во земјата е селективна. Корупцијата цвета, а функционерите од власта се недопирливи за органите на кривичниот прогон.

Маневски Македонија тоне во корупција а правдата е селективна

Маневски: Македонија тоне во корупција, а правдата е селективна

пред еден месец - Алфа - Македонија

Република Македонија тоне во корупција, а правдата во Република Македонија е селективна. Корупцијата цвета, а функционерите од власта се недопирливи за органите на кривичниот прогон.

Маневски Македонија тоне во корупција правдата е селективна

Маневски: Македонија тоне во корупција, правдата е селективна

пред еден месец - Макфакс - Македонија

„Република Македонија тоне во корупција, а правдата во земјата е селективна. Корупцијата цвета, а функционерите од власта се недопирливи за органите на кривичниот прогон.

Маневски ги смеша датумите Македонија падна на индексот на корупција во време на ВМРО ДПМНЕ

Маневски ги смеша датумите: Македонија падна на индексот на корупција во време на ВМРО-ДПМНЕ!

пред еден месец - Либертас - Македонија

[Извор: прес – конференција на ВМРО-ДПМНЕ, Михајло Маневски , датум: 22.01.2018 ] Оваа изјава на актуелниот советник во Град...

СДСМ ВМРО ДПМНЕ ги помеша години и фактите за корупцијата па објави информации за 2015 и 2016 година

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ ги помеша години и фактите за корупцијата, па објави информации за 2015 и 2016 година

пред еден месец - A1on - Македонија

СДСМ со писмено соопштение реагира на денешната прес-конференција на Михајло Маневски од ВМРО-ДПМНЕ. „Со лажните информации...

Маневски Македонија тоне во корупција а правдата е селективна

Маневски: Македонија тоне во корупција, а правдата е селективна

пред еден месец - Канал 5 - Македонија

Тоа е влошување за цели 24 места, со што Република Македонија се става во друштво со некои африкански држави, обвинија денеска од ВМРО-ДПМНЕ.

Маневски Дали цената на фирмата на Анѓушев е надомест за туркање на грчките интереси во спорот за името

Маневски: Дали цената на фирмата на Анѓушев е надомест за туркање на грчките интереси во спорот за името?

пред еден месец - A1on - Македонија

Михајло Маневски од ВМРО-ДПМНЕ денеска одржа прес-конференција на која што рече дека Македонија тоне во корупција, а правдата во земјата е селективна.

СДСМ ВМРО ДПМНЕ ги помеша годините и фактите за корупцијата со периодот кога владееше корумпираната Влада на Груевски

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ ги помеша годините и фактите за корупцијата со периодот кога владееше корумпираната Влада на Груевски

пред еден месец - Либертас - Македонија

„Со лажните информации што денеска ги изнесе ВМРО-ДПМНЕ, уште еднаш се докажа дека опозициската партија е изгубена во реалноста,...

Маневски Корупцијата цвета а функционерите од власта се недопирливи за органите на кривичниот прогон

Маневски: Корупцијата цвета, а функционерите од власта се недопирливи за органите на кривичниот прогон

пред еден месец - Либертас - Македонија

Интегрален текст од прес конференција за медиуми на  Михајло Маневски од ВМРО-ДПМНЕ: Почитувани, Република Македонија тоне во корупција, а правдата во Република Македонија е селективна.

Времеплов
x