20
Во Белград почина навивач на ЦСКА Москва

Во Белград почина навивач на ЦСКА Москва

пред една недела - Sportmedia - Фудбал

Симпатизерот на рускиот тим не учествувал во никакви навивачи конфликт, туку починал од срцев удар Црвена Звезда и ЦСКА Москва вечерва играат во Белград, во меч од нокаут фазата во Лигата на Европа.

Тргнале за Белград уапсени во Будимпешта

Тргнале за Белград уапсени во Будимпешта

пред една недела - Top Sport - Фудбал

Навивачи на ЦСКА Москва кои патувале за Белград на првиот натпревар во рамките на 1/16 финалето во Лига Европа против Црвена звезда биле уапсени во Будимпешта.

Времеплов
x