20
Детали за сообраќајката вечерва кај Гиновци двајца повредени

Детали за сообраќајката вечерва кај Гиновци, двајца повредени

пред една недела - Сител - Македонија

Вечерва на магистралниот пат Куманово - Крива Паланка две лица биле повредени во сообраќајната несреќа во која учествувале патничко возило БМВ и трактор.

Нормализиран за сообраќајот на патот Куманово Крива Паланка

Нормализиран за сообраќајот на патот Куманово-Крива Паланка

пред една недела - Сител - Македонија

Сообраќајот на магистралниот пат Крива Паланка – Куманово кај село Гиновце од 20 часот е нормализиран во двата правци за сите возила, соопшти Авто мото сојузот на Македонија.

ДЕТАЛИ ЗА СООБРАЌАЈКАТА КАЈ ГИНОВЦЕ Две лица повредени во тешка сообраќајка кај Гиновце

ДЕТАЛИ ЗА СООБРАЌАЈКАТА КАЈ ГИНОВЦЕ: Две лица повредени во тешка сообраќајка кај Гиновце

пред една недела - Infomax - Хроника

Две лица се повредени во сообраќајката што се случи вечерва во 18:20 часот на магистралниот пат Куманово -Крива Паланка пред селото Гиновце.

Четири товарни возила се судрија во Словенија еден загинат

Четири товарни возила се судрија во Словенија, еден загинат

пред една недела - A1on - Балкан

Во тешка сообраќајна несреќа во Словенија во која што учествувале четири товарни возила загина едно лице. Три возила изгореа во големиот пожар до кој дојде по сообраќајката.

Тешка сообраќајка кај Гиновци вечерва сообраќајот во прекин

Тешка сообраќајка кај Гиновци вечерва, сообраќајот во прекин

пред една недела - Вечер - Македонија

Кај селото Гиновци на магистралниот пат Крива Паланка - Куманово вечерва се случи сообраќајна незгода меѓу патничко возило и трактор.

Страотна сообраќајка кај Гиновци вечерва сообраќајот во прекин

Страотна сообраќајка кај Гиновци вечерва, сообраќајот во прекин

пред една недела - Сител - Македонија

Кај селото Гиновци на магистралниот пат Крива Паланка - Куманово вечерва се случи сообраќајна незгода меѓу патничко возило и трактор.

Нормализиран за сообраќајот на патот Куманово Крива Паланка

Нормализиран за сообраќајот на патот Куманово-Крива Паланка

пред една недела - Прес 24 - Хроника

Сообраќајот на магистралниот пат Крива Паланка – Куманово кај село Гиновце од 20 часот е нормализиран во двата правци за сите возила, соопшти Авто мото сојузот на Македонија.

СООБРАЌАЈКА КАЈ ГИНОВЦИ Затворен патот кон Крива Паланка поради тешка сообраќајка

СООБРАЌАЈКА КАЈ ГИНОВЦИ: Затворен патот кон Крива Паланка поради тешка сообраќајка

пред една недела - Infomax - Хроника

Кај селото Гиновци на магистралниот пат Крива Паланка – Куманово вечерва се случи сообраќајна незгода меѓу патничко возило и трактор.

Две лица повредени во сообраќајката кај Гиновци

Две лица повредени во сообраќајката кај Гиновци

пред една недела - +Инфо - Македонија

Две лица се повредени во сообраќајката што се случи вечерва во 18:20 часот на магистралниот пат Куманово -Крива Паланка пред селото Гиновце.

Две лица повредени во сообраќајката кај Гиновци

Две лица повредени во сообраќајката кај Гиновци

пред една недела - Канал 5 - Македонија

Повредените се наоѓале во тракторот и со возило на Итната медицинска помош се пренесени во Здравствениот дом во Крива Паланка од каде информираат дека се уште им се укажува медицинска помош.

Во сообраќајката кај Гиновци две лица повредени полицијата сеуште врши увид

Во сообраќајката кај Гиновци две лица повредени- полицијата сеуште врши увид

пред една недела - Прес 24 - Хроника

Две лица се повредени во сообраќајката што се случи вечерва во 18 часот и 20 минути на магистралниот пат Куманово -Крива Паланка пред селото Гиновце.

Сообраќајка кај Гиновци сообраќајот во прекин

Сообраќајка кај Гиновци, сообраќајот во прекин

пред една недела - Канал 5 - Македонија

Поради тоа, како што соопшти Авто мото сојузот на Македонија, сообраќајот на овој патен правец е во целосен прекин. Екипа од полициската станица во Крива Паланка врши увид на местото на настанот.

Сообраќајка кај Гиновци сообраќајот во целосен прекин

Сообраќајка кај Гиновци, сообраќајот во целосен прекин

пред една недела - Прес 24 - Хроника

Кај селото Гиновци на магистралниот пат Крива Паланка - Куманово вечерва се случи сообраќајна незгода меѓу патничко возило и трактор.

Нормализиран сообраќајот на патот Крива Паланка  Куманово

Нормализиран сообраќајот на патот Крива Паланка – Куманово

пред една недела - A1on - Македонија

Сообраќајот на магистралниот пат Крива Паланка – Куманово кај село Гиновце од 20 часот е нормализиран во двата правци за сите возила, соопштија од АМСМ.

Сообраќајка кај село Гиновци сообраќајот во прекин

Сообраќајка кај село Гиновци, сообраќајот во прекин

пред една недела - Судство - Хроника

Сообраќајна несреќа помеѓу патничко возило и трактор се случила на магистралниот пат Крива Паланка – Куманово, кај селото Гиновци.

Сообраќајка кај село Гиновци сообраќајот во прекин

Сообраќајка кај село Гиновци, сообраќајот во прекин

пред една недела - A1on - Македонија

Сообраќајна несреќа помеѓу патничко возило и трактор се случила на магистралниот пат Крива Паланка – Куманово, кај селото Гиновци.

Нормализиран за сообраќајот на патот Куманово Крива Паланка

Нормализиран за сообраќајот на патот Куманово-Крива Паланка

пред една недела - Либертас - Македонија

Сообраќајот на магистралниот пат Крива Паланка – Куманово кај село Гиновце од 20 часот е нормализиран во двата правци за сите возила, соопшти Авто мото сојузот на Македонија.

Две лица повредени во сообраќајката кај Гиновци

Две лица повредени во сообраќајката кај Гиновци

пред една недела - Либертас - Македонија

Две лица се повредени во сообраќајката што се случи вечерва во 18:20 часот на магистралниот пат Куманово -Крива Паланка пред селото Гиновце.

Сообраќајка кај Гиновци сообраќајот во прекин

Сообраќајка кај Гиновци, сообраќајот во прекин

пред една недела - Либертас - Македонија

Кај селото Гиновци на магистралниот пат Крива Паланка – Куманово вечерва се случи сообраќајна незгода меѓу патничко возило и трактор.

Времеплов
x