20
Силва со магичен прием и контрола на топката

Силва со магичен прием и контрола на топката

пред една недела - 24 фудбал - Фудбал

Португалецот воодушеви со начинот на кој се справи во дадената ситуација. Манчестер Сити не му дозволи на Базел ниту да се понадева на чудо во првата средба од осминафиналната рунда во Лигата на шампионите.

Тоа е тој прием на топка

Тоа е тој прием на топка

пред една недела - Off.net.mk - Фудбал

Бернандо Силва е една од ланските инвестиции на Манчестер Сити вредна 50 милиони евра кој пристигна од Монако. Португалецот кој е продукт на Бенфика има 23 години, светла иднина и многу сенс со топка.

Времеплов
x