20
Сити ќе биде шампион  Челси нема да стигне до ЛШ

Сити ќе биде шампион, Челси нема да стигне до ЛШ

пред една недела - Top Sport - Фудбал

До крајот на сезоната во англиската Премиер лига останаа уште 11.кола и извезно е дека Манчестер Сити ќе ја освои титулата.

Клоп го посочи најсилниот тим во Лигата на шампионите и објасни зошто Ливерпул е во игра за најпрестижниот трофеј

Клоп го посочи најсилниот тим во Лигата на шампионите и објасни зошто Ливерпул е во игра за најпрестижниот трофеј

пред една недела - Дерби - Фудбал

Ливерпул оваа вечер ќе му гостува на Порто во првиот од двата предвидени дуели во осминафиналето во Лигата на шампионите,...

Времеплов
x