20
Јокиќ прерасна во НБА ѕвезда  Ги надигруваше   како од шега  противничките кошаркари

Јокиќ прерасна во НБА ѕвезда: Ги надигруваше ,,како од шега” противничките кошаркари

пред една недела - Дерби - Кошарка

Денвер Нагетс во еден од поинтересните натпревари одиграни доцна синоќа успеа да победи против Сан Антонио Спарс со резултат од 117:109.

Јокиќ прерасна во НБА ѕвезда  Ги надигруваше   како од шала  противничките кошаркари

Јокиќ прерасна во НБА ѕвезда: Ги надигруваше ,,како од шала” противничките кошаркари

пред една недела - Дерби - Кошарка

Денвер Нагетс во еден од поинтересните натпревари одиграни доцна синоќа успеа да победи против Сан Антонио Спарс со резултат од 117:109.

Времеплов
x