20
Игуаин возврати на критиките  Лесно е да се зборува од фотелја

Игуаин возврати на критиките: Лесно е да се зборува од фотелја

пред една недела - 24 фудбал - Фудбал

Гонзало Игуаин уште е нервозен по синоќешниот меч со Тотенхем, денеска на својот инстаграм профил распука по оние кои го критикуваа Јувентус.

Игуаин се огласи за своите две лица кои ги покажа на мечот со Тотенхем и им посвети порака на злите јазици

Игуаин се огласи за своите две лица кои ги покажа на мечот со Тотенхем и им посвети порака на злите јазици

пред една недела - Дерби - Фудбал

Гонзало Игуаин покажа две сосема спротивставени лица во само 45 минути, откако најпрво постигна два гола за предност од 2:0...

Времеплов
x