20
Тричко стрелаше  АЕК го потврди пласманот во четвртфиналето на Купот

Тричко стрелаше, АЕК го потврди пласманот во четвртфиналето на Купот

пред 3 дена - Дерби - Фудбал

Тимот на АЕК Ларнака за кој настапуваат нашите интернационалци Иван Тричковски и Даниел Мојсов обезбеди четвртфинале во Купот на Кипар.

Тричковски со гол завери четвртфинале

Тричковски со гол завери четвртфинале

пред 3 дена - Sportmedia - Фудбал

Македонскиот репрезентативец, Иван Тричковски и неговиот тим АЕК Ларнака се пласираа во четвртфиналето во Купот на Кипар, откако го совлада Арис со 2-1 и на вториот натпревар.

Тричко стрелаше  АЕК го потврди пласманот во четвртфиналето на Купот

Тричко стрелаше, АЕК го потврди пласманот во четвртфиналето на Купот

пред 3 дена - Дерби - Фудбал

Тимот на АЕК Ларнака за кој настапуваат нашите интернационалци Иван Тричковски и Даниел Мојсов обезбеди четвртфинале во Купот на Кипар.

Времеплов
x