20
Мане и Салах за сигурно водство на Ливерпул  0 2  ВИДЕО

Мане и Салах за сигурно водство на Ливерпул (0-2) ВИДЕО

пред една недела - Тип - Фудбал

Садио Мане го донесе Ливерпул во водство на гостувањето кај Порто во 26тата минута. По само три минути, Мохамед Салах го...

Магија на мал простор на Салах  Ливерпул со  двоен удар  за Порто

Магија на мал простор на Салах, Ливерпул со „двоен удар“ за Порто

пред една недела - Дерби - Фудбал

Ливерпул има одлична предност на полувреме против Порто, откако води со 2:0 на гостувањето на „О Драгао“. Мане во 25 и Салах во 29.

Времеплов
x