20
Првиот човек на ПСЖ плаче  Резултатот не е фер  судијата му помогна на Реал

Првиот човек на ПСЖ плаче: Резултатот не е фер, судијата му помогна на Реал

пред една недела - 24 фудбал - Фудбал

Претседателот на „Светците“, Насер Ал Келаифи веднаш се пожали од начинот на кој судијата Џанлука Роки ја делел правдата,...

Рабио го донесе ПСЖ во водство  Роналдо израмни од пенал  1 1  ВИДЕО

Рабио го донесе ПСЖ во водство, Роналдо израмни од пенал (1-1) ВИДЕО

пред една недела - Тип - Фудбал

Фудбалерите на ПСЖ први дојдоа во водство на гостувањето на Сантијаго Бернабеу со голот на Адриен Рабио во 33тата минута, по грешката на дефанзивците на Реал Мадрид.

Времеплов
x