20
Лила Филиповска се налути   Јас гледам  ти глеј си за жена ти

Лила Филиповска се налути: „Јас гледам, ти глеј си за жена ти!"

пред 4 недели - Прес 24 - Без катеторија

Еден коментар на видео и фотографии кои ги објави Лила Филиповска, многу ја налути водителката. Таа објави фотографии со Надица која е две глави повисока од неа, а беше натпреварувачка во Се или нешто, а еден коментар гласеше: Лила види што е нога.

Младата македонска мисица се појави во квизот на Лила и предизвика лавина коментари  еден од нив ја извади Лила од  такт

Младата македонска мисица се појави во квизот на Лила и предизвика лавина коментари- еден од нив ја извади Лила од „такт“

пред 4 недели - Прес 24 - Забава

Атрактивната млада манекенка предизвика навистина големо внимание во јавноста откако се појави во квизот „Се или нешто“ на Сител, а Лила застана до неа за да ја покаже разликата во висината помеѓу нив двете.

Вака Лила Филиповска се пошегува на своја сметка

Вака Лила Филиповска се пошегува на своја сметка

пред 4 недели - Сител - Сцена

Атрактивната водителка на „Се или нешто“, хит квизот на Сител, се пошегува на своја сметка. Таа имаше напреварувачка која е две глави повисока од неа, па покажа како изгледа тоа.

Вака Лила Филиповска се пошегува на своја сметка

Вака Лила Филиповска се пошегува на своја сметка

пред 4 недели - Прес 24 - Забава

Вака убавата водителка на Се или нешто, хит квизот на Сител, се пошегува на своја сметка. Таа имаше напреварувачка која е две глави повисока од неа, па покажа како изгледа тоа.

Времеплов
x