20
Среќа со парите ќе имаат овие 4 хороскопски знаци во месец Март

Среќа со парите ќе имаат овие 4 хороскопски знаци во месец Март

пред 4 недели - Скопје24 - Забава

Уште неколку дена не делат до крајот на најкраткоит месец во годината и почетокот на месец Март па погледнете за кои хроскопски...

Дневен хороскоп за 23 февруари

Дневен хороскоп за 23 февруари

пред 4 недели - Репортер - Без катеторија

Овен Ќе бидете многу задоволни доколку зграбите некоја добра шанса и ако најдете заеднички јазик со некој. Релативно бурен љубовен живот, особено ако се занимавате со работа во која често патувате.

14 карактеристики што покажуваат дека можеби сте родени со повисока фреквенција

14 карактеристики што покажуваат дека можеби сте родени со повисока фреквенција

пред 4 недели - Кафе пауза - Забава

Сè во универзумот вибрира на одредена фреквенција, а овие вибрации му го даваат уникатното постоење, прегледност и опипливост.

Дневен хороскоп за 23 февруари

Дневен хороскоп за 23 февруари

пред 4 недели - Репортер - Живот

Овен Ќе бидете многу задоволни доколку зграбите некоја добра прилика и ако најдете заеднички јазик со некој. Релативно бурен љубовен живот, особено ако се занимавате со работа во која често патувате.

ПЕТОК ЌЕ БИДЕ ПОСЕБЕН ДЕН ЗА ОВОЈ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК  Дневен хороскоп Петок  23 02 2018

ПЕТОК ЌЕ БИДЕ ПОСЕБЕН ДЕН ЗА ОВОЈ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК: Дневен хороскоп Петок (23.02.2018)

пред 4 недели - Скопје24 - Забава

Овен Луѓето обожаваат да озборуваат и денес можно е до вас да пристигнат гласини токму за вашиот живот. Иако озборувањето може да биде забавно, никогаш не е интересно кога вие сте главен лик во него.

Дневен хороскоп 23 02 2018

Дневен хороскоп 23.02.2018

пред 4 недели - Денар - Без катеторија

Овен (21.03 – 20.04) Иако чувствувате по кој пат треба да се движи вашиот професионален живот, и понатака се колебате што да правите.

Дневен хороскоп за 22 февруари

Дневен хороскоп за 22 февруари

пред 4 недели - Репортер - Живот

Овен Сонцето навлегува во знакот риби и тоа позитивно делува на родените на почетокот од овој знак. Подготвени сте да ја обновите соработката со странци.

ЧЕТВРТОК Е СРЕЌЕН ДЕН ЗА ОВОЈ ЗНАК  Дневен хороскоп  22 02 2018

ЧЕТВРТОК Е СРЕЌЕН ДЕН ЗА ОВОЈ ЗНАК: Дневен хороскоп (22.02.2018)

пред 4 недели - Скопје24 - Забава

Овен Сонцето навлегува во знакот Риби и тоа позитивно делува на родените на почетокот од овој знак. Подготвени сте да ја обновите соработката со странци.

Дневен хороскоп 22 02 2018

Дневен хороскоп 22.02.2018

пред 4 недели - Денар - Без катеторија

Овен (21.03 – 20.04) Поволен ден за склопување на договори и потпишување на документи. Во љубовта ве очекува мнoгу убав и опуштен ден со саканото лице.

Среќата ќе им биде секојдневие Март им носи добри вести на овие два хороскопски знаци

Среќата ќе им биде секојдневие!Март им носи добри вести на овие два хороскопски знаци!

пред еден месец - Канал 5 - Живот

Среќата во месецот Март ќе биде на страна на Стрелците и Вагите. Стрелец Март е поволен период бидејќи вие тоа го заслужувате.

Времеплов
x