20
Ако не можат напаѓачите можат дефанзивците  Шкриниар и Ранокија го решија Беневенто

Ако не можат напаѓачите можат дефанзивците, Шкриниар и Ранокија го решија Беневенто

пред 3 недели - 24 фудбал - Фудбал

Интер добро се помачи за да освои три бода против фенерџијата Беневенто, со головите на дефанзивците Милан Шкриниар и Андреа...

Неубедливиот Интер го победи Беневенто на  стоперски погон

Неубедливиот Интер го победи Беневенто на „стоперски погон“

пред 3 недели - Дерби - Фудбал

Интер ги освои планираните бодови против фенерџијата Беневенто, но навивачите воопшто не се импресионирани од изданието на „неразурите“ кои го скршија отпорот на противникот во второто полувреме.

Времеплов
x