20
Слободан Крчмаревиќ ќе ја спасува Победа

Слободан Крчмаревиќ ќе ја спасува Победа

пред 5 дена - Sportmedia - Фудбал

Поранешниот селектор на младата репрезентација на Србија, Слободан Крчмаревиќ е нов тренер на Победа и доаѓа на местото на...

Бубања си замина од Победа

Бубања си замина од Победа

пред 5 дена - Македонски Спорт - Фудбал

Прилепскиот прволигаш остана без тренер. Црногорецот заминува од здравствени причини. Славољуб Бубања повеќе не е тренер на Победа.

Бубања си замина од Победа  познат е неговиот наследник

Бубања си замина од Победа, познат е неговиот наследник

пред 5 дена - Дерби - Фудбал

Славољуб Бубања повеќе не е предводник на македонскиот фудбалски провлигаш Победа, објави клубот од Прилеп. Бубања поради...

Здравјето пред се   Бубања си замина од Победа

Здравјето пред се - Бубања си замина од Победа

пред 5 дена - Sportmedia - Фудбал

Славољуб Бубања си замина од Прилеп и веќе не е тренер на Победа, а причината според изјавата на Црногорецот е неговото здравје...

Времеплов
x