20
Крчмаревиќ замена за Бубања

Крчмаревиќ замена за Бубања

пред 5 дена - Македонски Спорт - Фудбал

Откако дефинтиивно црногорецот си замина од Прилеп, негова замена е србинот,  Слободан Крчмаревиќ Слободан Крчмаревиќ е замената за Славољуб Бубања на клупата на Победа.

Слободан Крчмаревиќ ќе ја спасува Победа

Слободан Крчмаревиќ ќе ја спасува Победа

пред 5 дена - Sportmedia - Фудбал

Поранешниот селектор на младата репрезентација на Србија, Слободан Крчмаревиќ е нов тренер на Победа и доаѓа на местото на...

Бубања си замина од Победа  познат е неговиот наследник

Бубања си замина од Победа, познат е неговиот наследник

пред 5 дена - Дерби - Фудбал

Славољуб Бубања повеќе не е предводник на македонскиот фудбалски провлигаш Победа, објави клубот од Прилеп. Бубања поради...

Крчмаревиќ ќе го наследи Бубања на клупата на Победа

Крчмаревиќ ќе го наследи Бубања на клупата на Победа

пред 5 дена - Канал 77 - Фудбал

Црногорскиот стратег Славољуб Бубања повеќе не е тренер на Победа. По денешниот состанок со клупското раководство досегашнот...

Бубања си замина од Победа

Бубања си замина од Победа

пред 5 дена - Македонски Спорт - Фудбал

Прилепскиот прволигаш остана без тренер. Црногорецот заминува од здравствени причини. Славољуб Бубања повеќе не е тренер на Победа.

Здравјето пред се   Бубања си замина од Победа

Здравјето пред се - Бубања си замина од Победа

пред 5 дена - Sportmedia - Фудбал

Славољуб Бубања си замина од Прилеп и веќе не е тренер на Победа, а причината според изјавата на Црногорецот е неговото здравје...

Времеплов
x