20
Дали Мо Салах личи на терорист

Дали Мо Салах личи на терорист?

пред 5 дена - Вечер - Спорт

epa06583128 Mohamed Salah of Liverpool attends a training session held at Melwood, Liverpool, Britain, 05 March 2018. Liverpool faces FC Porto in their UEFA Champions League round of 16 second leg soccer match on 06 March 2018.

Дали Мо Салах личи на терорист

Дали Мо Салах личи на терорист?

пред 5 дена - Top Sport - Фудбал

Египетскиот новинар Салах Монтасер навлече бес на навивачите на египетската репрезентација, откако во колумна му советуваше на ѕвездата на Ливерпул, Мохамед Салах да ја избричи брадата бидејќи личи на терорист.

Египетски државен медиум го критикуваше Салах  Обричи се  изгледаш како терорист

Египетски државен медиум го критикуваше Салах: Обричи се, изгледаш како терорист

пред 5 дена - Кајгана - Фудбал

Египетскиот колумнист Салах Монтасер, кој пишува за државниот весник Ал-Ахрам, упати критики кон најдобриот египетски фудбалер...

Времеплов
x