20
Дани Алвеш  Фудбалот стана бизнис  а Нејмар е дете

Дани Алвеш: Фудбалот стана бизнис, а Нејмар е дете

пред 5 дена - Канал 5 - Фудбал

- Фудбалот го губи оној дух кој ме инспирираше да станам играч. Денешниот фудбал стана бизнис, истакна Алвеш. Бразилскиот...

Дани Алвеш  Фудбалот стана бизнис  а Нејмар е дете

Дани Алвеш: Фудбалот стана бизнис, а Нејмар е дете

пред 5 дена - A1on - Фудбал

Фудбалерот на Пари Сен Жермен, Дани Алвеш, смета дека веќе фудбалот не се игра од љубов, туку исклучително за пари. – Фудбалот го губи оној дух кој ме инспирираше да станам играч.

НЕЈМАР ГО ОДИГРАЛ ПОСЛЕДНИОТ МЕЧ ЗА ПСЖ  Се подготвува ли трансфер на столетието

НЕЈМАР ГО ОДИГРАЛ ПОСЛЕДНИОТ МЕЧ ЗА ПСЖ: Се подготвува ли трансфер на столетието?

пред 5 дена - Sportmedia - Фудбал

До крајот на оваа сезона Бразилецот нема да се враќа на теренот во дресот на парискиот тим. А прашање е дали воопшто ќе продолжи со „светците".

Дали Дани Алвеш ги избриша мрсулите од дресот на Роналдо

Дали Дани Алвеш ги избриша мрсулите од дресот на Роналдо?

пред 5 дена - Sportmedia - Фудбал

Дефанзивецот на ПСЖ тврди дека не го направил тоа за време на дуелот со Реал Мадрид, и дека пред се, имал проблеми со дишењето.

Дани Алвеш  ПСЖ ја нема енергијата која ги поврзува луѓето

Дани Алвеш: ПСЖ ја нема енергијата која ги поврзува луѓето

пред 5 дена - Вечер - Спорт

" alt= Бразилскиот репрезентативец Дани Алвеш повторно го привлече вниманието на јавноста, откако отворено говорел на актуелни теми поврзани со ПСЖ.

Дани Алвеш  ПСЖ ја нема енергијата која ги поврзува луѓето

Дани Алвеш: ПСЖ ја нема енергијата која ги поврзува луѓето

пред 5 дена - Top Sport - Фудбал

Бразилскиот репрезентативец Дани Алвеш повторно го привлече вниманието на јавноста, откако отворено говорел на актуелни теми поврзани со ПСЖ.

Нејмар го одиграл последниот натпревар за ПСЖ  Се подготвува нов рекорден трансфер

Нејмар го одиграл последниот натпревар за ПСЖ? Се подготвува нов рекорден трансфер!

пред 5 дена - Екран - Спорт

Нејмар до крајот на годината повеќе нема да се враќа на теренот во дресот на ПСЖ, а дискутабилно е и’ дали воопшто ќе заигра за парискиот клуб.

Дани Алвес го обелодени најголемиот и длабок проблем на ПСЖ  Многу ќе страдаме

Дани Алвес го обелодени најголемиот и длабок проблем на ПСЖ: Многу ќе страдаме!

пред 6 дена - Дерби - Фудбал

Дани Алвес го направи првото поголемо и опширно интервју по елиминацијата на ПСЖ од Реал Мадрид во Лигата на шампионите,...

Времеплов
x