20
Волфарт  Гвардиола има слаба самодоверба

Волфарт: Гвардиола има слаба самодоверба

пред 5 дена - A1on - Фудбал

Долгогодишниот клупски лекар на Баерн Минхен, Ханс-Вилхелм Милер-Волфарт, смета дека и покрај успесите Пеп Гвардиола е човек со многу слаба самодоверба.

Гвардиола прави сè да ги излаже другите

Гвардиола прави сè да ги излаже другите?

пред 5 дена - Top Sport - Фудбал

Поранешниот доктор на Баерн Минхен, Ханс-Вилхелм Милер-Волфарт влезе во остар напад на тренерот на Манчестер сити, велејќи дека тој прави сè во својата моќ да ги излаже другите и бара од другите да прават чуда.

Времеплов
x