20
Гвардиола прави сè да ги излаже другите

Гвардиола прави сè да ги излаже другите?

пред 4 дена - Вечер - Спорт

" alt= Поранешниот доктор на Баерн Минхен, Ханс-Вилхелм Милер-Волфарт влезе во остар напад на тренерот на Манчестер сити, велејќи дека тој прави сè во својата моќ да ги излаже другите и бара од другите да прават чуда.

Членот со најголем стаж во Баерн распали по Пеп  Поради него  првпат во фудбалот си ја повредив раката од бес

Членот со најголем стаж во Баерн распали по Пеп: Поради него, првпат во фудбалот си ја повредив раката од бес!

пред 4 дена - Дерби - Фудбал

Пеп Гвардиола оствари навистина значајни успеси во Баерн Минхен и успеа да ги спроведе своите методи врз тимот кој претходно...

Милер објасни зошто Хајнкес е специјален тренер

Милер објасни зошто Хајнкес е специјален тренер

пред 4 дена - Дерби - Фудбал

Ѕвездата на Баерн Минхен Томас Милер го нарече тренерот Јуп Хајнкес специјален и вели дека неизвесноста околу неговата иднина нема никакво влијание на играта на лидерот во Бундеслигата.

Гвардиола прави сè да ги излаже другите

Гвардиола прави сè да ги излаже другите?

пред 5 дена - Top Sport - Фудбал

Поранешниот доктор на Баерн Минхен, Ханс-Вилхелм Милер-Волфарт влезе во остар напад на тренерот на Манчестер сити, велејќи дека тој прави сè во својата моќ да ги излаже другите и бара од другите да прават чуда.

Волфарт  Гвардиола има слаба самодоверба

Волфарт: Гвардиола има слаба самодоверба

пред 5 дена - A1on - Фудбал

Долгогодишниот клупски лекар на Баерн Минхен, Ханс-Вилхелм Милер-Волфарт, смета дека и покрај успесите Пеп Гвардиола е човек со многу слаба самодоверба.

Времеплов
x