20
Таткото на Нејмар во друштво на Ал Келаифи проговори за иднината на својот син

Таткото на Нејмар во друштво на Ал Келаифи проговори за иднината на својот син

пред 5 дена - Дерби - Фудбал

Бразилските и француските медиуми со големо внимание ја пренесоа посетата на Насер Ал Келаифи во Бразил за да дознае во каква...

Емери дециден Нејмар не смее да мрдне од ПСЖ

Емери дециден: Нејмар не смее да мрдне од ПСЖ

пред 5 дена - Бркај работа - Фудбал

Екипата на Пари Сен Жермен доживеа прерана елиминација од Лигата на шампионите што беше голем удар со оглед на тоа што се...

Фудбалот стана бизнис а Нејмар е дете

Фудбалот стана бизнис, а Нејмар е дете

пред 5 дена - Идивиди - Фудбал

Фудбалерот на Пари Сен Жермен, Дани Алвеш, смета дека веќе фудбалот не се игра од љубов, туку исклучително за пари. - Фудбалот го губи оној дух кој ме инспирираше да станам играч.

Емери посочи колкави се шансите Нејмар да си замине од ПСЖ

Емери посочи колкави се шансите Нејмар да си замине од ПСЖ

пред 5 дена - Дерби - Фудбал

Екипата на Пари Сен Жермен доживеа рана елиминација од Лигата на шампионите што беше голем удар со оглед на тоа што се беше...

Дани Алвеш Фудбалот стана бизнис а Нејмар е дете

Дани Алвеш: Фудбалот стана бизнис, а Нејмар е дете

пред 5 дена - Канал 5 - Фудбал

- Фудбалот го губи оној дух кој ме инспирираше да станам играч. Денешниот фудбал стана бизнис, истакна Алвеш. Бразилскиот...

Дани Алвеш Фудбалот стана бизнис а Нејмар е дете

Дани Алвеш: Фудбалот стана бизнис, а Нејмар е дете

пред 5 дена - A1on - Фудбал

Фудбалерот на Пари Сен Жермен, Дани Алвеш, смета дека веќе фудбалот не се игра од љубов, туку исклучително за пари. – Фудбалот го губи оној дух кој ме инспирираше да станам играч.

НЕЈМАР ГО ОДИГРАЛ ПОСЛЕДНИОТ МЕЧ ЗА ПСЖ Се подготвува ли трансфер на столетието

НЕЈМАР ГО ОДИГРАЛ ПОСЛЕДНИОТ МЕЧ ЗА ПСЖ: Се подготвува ли трансфер на столетието?

пред 5 дена - Sportmedia - Фудбал

До крајот на оваа сезона Бразилецот нема да се враќа на теренот во дресот на парискиот тим. А прашање е дали воопшто ќе продолжи со „светците".

Дани Алвеш ПСЖ ја нема енергијата која ги поврзува луѓето

Дани Алвеш: ПСЖ ја нема енергијата која ги поврзува луѓето

пред 5 дена - Вечер - Спорт

" alt= Бразилскиот репрезентативец Дани Алвеш повторно го привлече вниманието на јавноста, откако отворено говорел на актуелни теми поврзани со ПСЖ.

Дали Дани Алвеш ги избриша мрсулите од дресот на Роналдо

Дали Дани Алвеш ги избриша мрсулите од дресот на Роналдо?

пред 5 дена - Sportmedia - Фудбал

Дефанзивецот на ПСЖ тврди дека не го направил тоа за време на дуелот со Реал Мадрид, и дека пред се, имал проблеми со дишењето.

Дани Алвеш ПСЖ ја нема енергијата која ги поврзува луѓето

Дани Алвеш: ПСЖ ја нема енергијата која ги поврзува луѓето

пред 5 дена - Top Sport - Фудбал

Бразилскиот репрезентативец Дани Алвеш повторно го привлече вниманието на јавноста, откако отворено говорел на актуелни теми поврзани со ПСЖ.

Ал Келаифи не остави ништо на случајот и му направи проверка на Нејмар

Ал Келаифи не остави ништо на случајот и му направи проверка на Нејмар

пред 5 дена - Дерби - Фудбал

Француските медиуми во неделата пренесоа дека претседателот Насер Ал Келаифи планира да отпатува за Бразил со цел да има...

Нејмар го одиграл последниот натпревар за ПСЖ Се подготвува нов рекорден трансфер

Нејмар го одиграл последниот натпревар за ПСЖ? Се подготвува нов рекорден трансфер!

пред 6 дена - Екран - Спорт

Нејмар до крајот на годината повеќе нема да се враќа на теренот во дресот на ПСЖ, а дискутабилно е и’ дали воопшто ќе заигра за парискиот клуб.

Каде греши Ал Хелаифи

Каде греши Ал-Хелаифи?

пред 6 дена - Македонски Спорт - Фудбал

Милјардите потрошени пари и оваа година не го однесоа ПСЖ поблиску до покривот на Европа По чесниот пораз од Барселона во...

ПСЖ не се откажува од Нејмар

ПСЖ не се откажува од Нејмар

пред 6 дена - +Инфо - Спорт

Сопственикот на Пари Сен Жермен, Насер Ал Хелафи е загрижен поради желбата на Неамар да го напушти клубот. Спортскиот директор Антеиро Енрике се очекува да замине во Бразил, каде што најскапиот напаѓач во светот закрепнува од операцијата.

ПСЖ не се откажува од Нејмар

ПСЖ не се откажува од Нејмар

пред 6 дена - A1on - Фудбал

Сопственикот на Пари Сен Жермен, Насер Ал Хелафи е загрижен поради желбата на Неамар да го напушти клубот. Спортскиот директор Антеиро Енрике се очекува да замине во Бразил, каде што најскапиот напаѓач во светот закрепнува од операцијата.

Како Реал Мадрид ќе најде 400 милиони евра за Нејмар

Како Реал Мадрид ќе најде 400 милиони евра за Нејмар?

пред 6 дена - Денар - Спорт

Се повеќе се зголемуваат медиумските списи за трансферот на Нејмар од Париз Сен Жермен во Реал Мадрид. Вчера во Франција напишаа дека Бразилецот одлучил повеќе да не го облекува дресот на клубот од Париз.

Дани Алвес го обелодени најголемиот и длабок проблем на ПСЖ Многу ќе страдаме

Дани Алвес го обелодени најголемиот и длабок проблем на ПСЖ: Многу ќе страдаме!

пред 6 дена - Дерби - Фудбал

Дани Алвес го направи првото поголемо и опширно интервју по елиминацијата на ПСЖ од Реал Мадрид во Лигата на шампионите,...

Ал Келаифи патува за Бразил за да ја разјасни ситуацијата со Нејмар

Ал Келаифи патува за Бразил за да ја разјасни ситуацијата со Нејмар

пред 7 дена - Дерби - Фудбал

Пари Сен Жермен гази се пред себе во сите натпреварувања во Франција, но главната цел-пехарот во Лигата на шампионите и понатаму...

Времеплов
x