20
Ал Хелаифи и Нејмар Сениор заедно на училиште

Ал-Хелаифи и Нејмар Сениор заедно на училиште!

пред 5 дена - Вечер - Спорт

" alt= Делегацијата на Пари Сен-Жермен, предводена од сопственикот на клубот, Насер Ал-Хелаифи се наоѓа во посета на својата повредена ѕвезда Нејмар, по многубројните секојдневни шпекулации околу иднината на Бразилецот во францускиот клуб.

Ал Хелаифи и Нејмар Сениор заедно на училиште

Ал-Хелаифи и Нејмар Сениор заедно на училиште!

пред 5 дена - Top Sport - Фудбал

Делегацијата на Пари Сен-Жермен, предводена од сопственикот на клубот, Насер Ал-Хелаифи се наоѓа во посета на својата повредена ѕвезда Нејмар, по многубројните секојдневни шпекулации околу иднината на Бразилецот во францускиот клуб.

Таткото на Нејмар во друштво на Ал Келаифи проговори за иднината на својот син

Таткото на Нејмар во друштво на Ал Келаифи проговори за иднината на својот син

пред 5 дена - Дерби - Фудбал

Бразилските и француските медиуми со големо внимание ја пренесоа посетата на Насер Ал Келаифи во Бразил за да дознае во каква...

Емери дециден  Нејмар не смее да мрдне од ПСЖ

Емери дециден: Нејмар не смее да мрдне од ПСЖ

пред 5 дена - Бркај работа - Фудбал

Екипата на Пари Сен Жермен доживеа прерана елиминација од Лигата на шампионите што беше голем удар со оглед на тоа што се...

Емери посочи колкави се шансите Нејмар да си замине од ПСЖ

Емери посочи колкави се шансите Нејмар да си замине од ПСЖ

пред 5 дена - Дерби - Фудбал

Екипата на Пари Сен Жермен доживеа рана елиминација од Лигата на шампионите што беше голем удар со оглед на тоа што се беше...

Ал Келаифи не остави ништо на случајот и му направи проверка на Нејмар

Ал Келаифи не остави ништо на случајот и му направи проверка на Нејмар

пред 5 дена - Дерби - Фудбал

Француските медиуми во неделата пренесоа дека претседателот Насер Ал Келаифи планира да отпатува за Бразил со цел да има...

Каде греши Ал Хелаифи

Каде греши Ал-Хелаифи?

пред 6 дена - Македонски Спорт - Фудбал

Милјардите потрошени пари и оваа година не го однесоа ПСЖ поблиску до покривот на Европа По чесниот пораз од Барселона во...

ПСЖ не се откажува од Нејмар

ПСЖ не се откажува од Нејмар

пред 6 дена - +Инфо - Спорт

Сопственикот на Пари Сен Жермен, Насер Ал Хелафи е загрижен поради желбата на Неамар да го напушти клубот. Спортскиот директор Антеиро Енрике се очекува да замине во Бразил, каде што најскапиот напаѓач во светот закрепнува од операцијата.

ПСЖ не се откажува од Нејмар

ПСЖ не се откажува од Нејмар

пред 6 дена - A1on - Фудбал

Сопственикот на Пари Сен Жермен, Насер Ал Хелафи е загрижен поради желбата на Неамар да го напушти клубот. Спортскиот директор Антеиро Енрике се очекува да замине во Бразил, каде што најскапиот напаѓач во светот закрепнува од операцијата.

МБАПЕ Е НАЈИСКРЕН ОД СИТЕ  СВЕТЦИ   Реал ни покажа што се вистински шампиони

МБАПЕ Е НАЈИСКРЕН ОД СИТЕ „СВЕТЦИ": Реал ни покажа што се вистински шампиони

пред 6 дена - Sportmedia - Фудбал

Еден од оние кои тешко ја преживеаја елиминацијата од Лигата на шампините е најмлаиот во составот на ПСЖ... Килијан Мбапе е еден од ретките во составот на ПСЖ кој ја признава прераната елиминација од Лигата на Шампионите.

Ал Келаифи патува за Бразил за да ја разјасни ситуацијата со Нејмар

Ал Келаифи патува за Бразил за да ја разјасни ситуацијата со Нејмар

пред 6 дена - Дерби - Фудбал

Пари Сен Жермен гази се пред себе во сите натпреварувања во Франција, но главната цел-пехарот во Лигата на шампионите и понатаму...

Времеплов
x