20
Џерард  Го мразам Де Хеа и тоа е најголемиот комплимент што може да го добие од мене

Џерард: Го мразам Де Хеа и тоа е најголемиот комплимент што може да го добие од мене

пред 4 дена - Дерби - Фудбал

Давид де Хеа вечерва со Манчестер Јунајтед го игра реваншот од осминафиналето на Лигата на шампиони против Севилја, откако на првиот меч во Шпанија беше 0:0.

Мурињо му порача на Реал  Де Хеа не е на продажба

Мурињо му порача на Реал: Де Хеа не е на продажба

пред 4 дена - Вечер - Спорт

epa06598075 Manchester United's head coach Jose Mourinho (L) reacts with Manchester United's Juan Mata (C) and David De Gea (R) during a training session held at the AON training complex in Manchester, Britain, 12 March 2018.

Мурињо им порача на Реал  Де Хеа не е на продажба

Мурињо им порача на Реал: Де Хеа не е на продажба

пред 5 дена - Top Sport - Фудбал

Менаџерот на Манчестер јунајтед, Жозе Мурињо му порача на својот поранешен клуб Реал Мадрид да „размислуваат за друг играч“...

Мурињо  Реал да не помислува на Де Геа

Мурињо: Реал да не помислува на Де Геа

пред 5 дена - Идивиди - Фудбал

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, го предупреди европскиот клупски шампион Реал да не размислува за привлекување на голманот Давид де Геа.

Мурињо  Реал да не помислува на Де Геа

Мурињо: Реал да не помислува на Де Геа

пред 5 дена - Канал 5 - Фудбал

27-годишниот Шпанец има склучена соработка со клубот од „Олд Трафорд“ до летото 2019 година и се очекува наскоро да го продолжи договорот.

Мурињо  Реал да не помислува на Де Геа

Мурињо: Реал да не помислува на Де Геа

пред 5 дена - A1on - Фудбал

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, го предупреди европскиот клупски шампион Реал да не размислува за привлекување на голманот Давид де Геа.

Севилја има само едно барање до Де Хеа пред клучната пресметка на  Олд Трафорд

Севилја има само едно барање до Де Хеа пред клучната пресметка на „Олд Трафорд“

пред 5 дена - Дерби - Фудбал

Давиди Де Хеа беше неверојатен на првиот дуел во Шпанија и буквално ги откажа играчите на Севилја со своите одбрани и интеревнции...

Мурињо со директна препорака до  кралевите   Ако јас бев Реал Мадрид

Мурињо со директна препорака до „кралевите“: Ако јас бев Реал Мадрид…

пред 5 дена - Дерби - Фудбал

Жозе Мурињо ја искористи прес-конференцијата во пресрет на утрешниот меч меѓу Манчестер Јунајтед и Севилја во Лигата на шампионите...

Времеплов
x